logo System4u a.s.

Transformace společnosti System4u na akciovou společnost

S účinností k 21. 6. 2017 byla do obchodního rejstříku Krajského soudu v Brně zapsána změna právní formy společnosti System4u, s.r.o. na akciovou společnost System4u a.s.

"Transformace System4u na akciovou společnost je pro nás významnou změnou, která odráží nejen dosažené úspěchy, ale vytváří i podmínky pro její další rozvoj. Má také za cíl svým akciovým programem motivovat zaměstnance na růstu firmy a přinášet tak našim zákazníkům ještě profesionálnější služby," říká Martin Koláček, Předseda představenstva společnosti System4u.

Příslušný projekt přeměny společnosti byl zaslán do Sbírky listin obchodního rejstříku Krajského soudu v Brně a současně je uveřejněn na hlavním webu System4u.cz v sekci O nás/Transformace.

Společnost System4u a.s. poskytuje komplexní služby v oblasti firemní mobility (EMM) od poradenství a analýzy současné situace ve firmě, návrh a implementaci řešení a následnou správu a podporu. Specializujeme se také na na Mobile Device Management (MDM) a na nástroje pro správu aplikací (MAM) a firemního obsahu (MCM).

V oblasti firemní mobility jsme dosáhli vedoucího postavení na českém trhu. V současné době aktivně monitorujeme více než 200 serverů a spravujeme tvíce než 62000 mobilních zařízení.

System4u je od roku 2015 exkluzivním partnerem GEMA (Global Enterprise Mobility Alliance) pro Českou republiku a Slovensko.

Další články k tématům - analýza - EMM - MAM - MCM - MDM - poradenství - server - soud - transformace - zaměstnanci - Martin Koláček

Článek System4u a.s. ze dne 3. července 2017 - pondělí

Další články od System4u a.s.