logo T-Mobile Czech Republic a.s.

T-Mobile prokazuje svou vedoucí pozici a růst v oblasti mobilních dat

Sortiment zařízení pro mobilní internet společnosti T-Mobile se rozšiřuje o nová exkluzivní zařízení včetně T-Mobile MDA Compact V s nejmodernějším dotykovým displejem a podporou funkce web‘n’walk ...

Společnost T-Mobile v současné době upevňuje své postavení klíčového inovátora na mobilním datovém trhu a vydává řadu oznámení, která zdůrazňují její odhodlání poskytovat svým zákazníkům po celém světě nejlepší služby, zařízení a síť.

"Rok 2008 byl pro společnost T-Mobile velice silný. Do konce roku se náš datový provoz ztrojnásobil a zákaznická základna služby web’n’walk vzrostla o 53 procent na 5,9 miliónu. Vypadá to, že rok 2009 bude podobným úspěchem vzhledem k velmi silnému přívodu inovací od našich produktových i síťových týmů a od našich partnerů," uvádí Hamid Akhavan, generální ředitel společnosti T-Mobile International. "Pokračující zkoušky technologie mobilních sítí nové generace a uvedení na trh nejlepších zařízení s nejnovějšími službami, jako je widget platforma web’n’walk, zajistí, že společnost T-Mobile bude i nadále nejpřednějším poskytovatelem mobilního internetu."

Služby

Nejnovější verze web‘n’walk, populární platformy služeb mobilního internetu od společnosti T-Mobile, byla oznámena dnes a bude k dispozici v prvním čtvrtletí roku 2009. Usnadní zákazníkům přístup k jejich oblíbeným webovým službám s "widgety", malými dostupnými aplikacemi, jako je Facebook, které jsou umístěny na úvodní obrazovce telefonu. S novou platformou web‘n’walk jsou uživatelům služeb společnosti T-Mobile u celé řady dalších telefonů k dispozici widgety mnoha nejznámějších internetových značek vyvinuté na základě otevřených internetových standardů.

Prodejní místo

Firmy T-Mobile a Nokia oznamují spolupráci na otevření integrovaného prodejního místa pro mobilní zařízení a internetové služby. Pomocí widget platformy web’n’walk od společnosti T-Mobile budou mít zákazníci přístup jak ke galerii widgetů firmy T-Mobile, tak k obchodu Ovi Store firmy Nokia přímo z nečinné obrazovky svého mobilního telefonu. Integrované prodejní místo bude uvedeno na trh v segmentu masově prodávaných telefonů na bázi platformy Nokia Series 40 ve druhé polovině roku 2009.

Přístroje

T-Mobile zaznamenal velký úspěch v posledních 12 měsících od uvedení přístrojů Apple iPhone 3G a T-Mobile G1 s Googlem na mnoha trzích. Na těchto úspěších dále staví uvedením na trh přístrojů T-Mobile MDA Compact V a T-Mobile MDA Vario V, které budou oba k dispozici do června 2009. Tato zařízení zákazníkům přinášejí nejmodernější vlastnosti dotykových obrazovek a nových služeb web‘n’walk.

Společnost T-Mobile rovněž ohlašuje exkluzivní tenký telefon s dotykovou obrazovkou LG GT 500 střižený na míru éře mobilního internetu, s vysokorychlostním připojením, pětimegapixelovým fotoaparátem s vlastností záznamu geografických souřadnic, podporou e-mailů a třípalcovým displejem. Dále bude v roce 2009 pokračovat strategické partnerství firem T-Mobile a Samsung. Prvním z těchto zařízení bude plně dotykový komunikátor Samsung S8300, po němž budou následovat strategická masově prodávaná zařízení S7350 a S6700. Další iniciativy tohoto partnerství budou oznámeny v další fázi.

U přístroje T-Mobile Vairy Touch je mnohem dostupnější technologie dotykového displeje a nová Nokia 1662 přináší exkluzivní design ke své předplacené nabídce. V průběhu roku 2009 bude společnost T-Mobile pokračovat v uvádění na trh zařízení na bázi Androidu. Jedním z našich prvních rozvojových partnerů bude kromě jiných společnost Huawei.

Mininotebooky

Společnost T-Mobile pomohla v Evropě vybudovat a aktivovat trh s mininotebooky. Její nabídka mininotebooku za 1 € byla velmi populární na všech trzích, na nichž firma působí. Dnes společnost T-Mobile uvádí na trh nový exkluzivní výrobek: HP Compaq Mini 700, který bude k dispozici v prvním pololetí roku 2009. Toto zařízení kombinuje styl a eleganci s výkonem a stane se velmi žádoucím a prvotřídním rozšířením nabídky mobilního internetu od společnosti T-Mobile.

Síťová technologie

T-Mobile nadále investuje do své mobilní sítě nové generace, a proto zve návštěvníky do svého stánku na světovém kongresu mobilních technologií Mobile World Congress na předvádění technologie Long Term Evolution (LTE). Během spojení mezi Německem a Barcelonou návštěvníci uvidí, jak se LTE používá v mobilním prostředí. Předvádět se bude videohovor s vysokým rozlišením, hraní her online a bleskurychlé stahování za pohybu.

Další články k tématům - Androidu - Compact - HP - iPhone - LTE - MDA - mobilní - Nokia - platformy - web n walk - widget - Hamid Akhavan

Článek T-Mobile Czech Republic a.s. ze dne 19. února 2009 - čtvrtek

Další články od T-Mobile Czech Republic a.s.

Štědrý den v síti T-Mobile

T-Mobile firmám nově nabízí volání přes pevnou linku

Hamid Akhavan opouští Deutsche Telekom

T-Mobile zahajuje testovací provoz 3G sítě

HTC HD2 v nabídce T-Mobile

Víkendové volání zdarma pro nové zákazníky

T-Mobile dokončil převzetí maloobchodní části Českých Radiokomunikací

T-Mobile vylepšuje záznamové služby

Info k organizaci převodu části zákazníků Českých Radiokomunikací k T-Mobile

Kryštof vyráží na t-music tour s novým albem Jeviště

Víkendové SMS za 0,50 Kč

T-Mobile k Vánocům naděluje 100000 telefonů

T-Mobile se připravuje na příchod nových technologií

SimCam, nová generace řešení pro sledování rodinných domů a chat

T-Mobile začal komerčně nabízet mobilní reklamu

Robotour 2009 pod dohledem T-Mobile

T-Mobile a České Radiokomunikace uzavřely strategicky významnou obchodní dohodu

Klenot, nová deska Vypsané fiXy ke stažení na t-music.cz

T-Mobile Pulse, nový telefon T-Mobile s operačním systémem Androidem

Užijte si Magenta víkend na rozhlednách T-Mobile

Velká MMS soutěž T-Mobile o vyhlídkový let a další ceny

Na Hip Hop Kemp s T-Mobile

T-Mobile vybuduje 3G síť s Nokia Siemens Networks

Výsledky T-Mobile Czech Republic za 1. pololetí 2009

iPhone 3GS u T-Mobile již ode dneška

T-Mobile nabízí nahé ADSL

Nejlepší signál stále zdokonalujeme

Nový design Značkových prodejen T-Mobile

Speciální nabídka T-Mobile pro postižené živelnou katastrofou

CPA Halo, telefon nejen pro seniory

Ochlaďte se a vyhrajte s Dobou ledovou 3

Letní roaming s BlackBerry

Reklama v mobilu je proti internetu téměř třicetkrát účinnější

Posledních 100 lístků se slevou na Rock for People

T-Mobile uspěl na výbornou v soutěži Zaměstnavatel roku

Zaměstnanci T-Mobile jsou zdravější než zbytek populace

Herní časopis FRAG zakládá svůj klub

Novinky ve věrnostním programu T-Mobile Bonus

Zákazníci T-Mobile ušetří za lístky na Rock for People 300 korun

Program Zdravá firma pomohl objevit zrakové problémy

Jasná pravidla pro prodejce přinášejí výsledky

Dětský zámek ochrání děti před nevhodným obsahem

Aktuální zprávy v mobilu na měsíc zdarma

Uspokojivé výsledky navzdory ekonomické recesi

Cestovatel snižuje ceny a nabízí příchozí hovory zcela zdarma

Vylepšete si T-Mobile G1

Tarify Firma, jedinečná novinka pro malé a střední podniky

Další růst v náročném prostředí

T-Mobile prokazuje svou vedoucí pozici a růst v oblasti mobilních dat

Na pevnou a do vlastní sítě s Twistem jen za 50 haléřů

Nabídka zaměstnání T-Mobile Czech Republic a.s.