logo T-Systems Czech Republic a.s.

Švýcarské železnice SBB budou odebírat výpočetní kapacitu a infrastrukturu od T-Systems

Švýcarské dráhy Schweizerische Bundesbahnen (SBB) prodloužily smlouvu se společností T-Systems na zajištění centrálních IT služeb až do roku 2018. Spolupráce obou stran trvá již déle než 15 let.

"Prodloužení smlouvy se společností T-Systems potvrzuje naši strategickou spolupráci zaměřenou na outsourcing. Hlavním důvodem prodloužení smlouvy je vysoká kvalita služeb, která byla dosažena v průběhu kontraktu. Oceňujeme konstruktivní spolupráci a věříme, že společnost T-Systems bude i nadále partnerem pro integraci ICT v naší společnosti," říká Dr. Jochen Decker, IT manažer v SBB.

V roce 2010 potvrdila firma SBB smlouvu s T-Systems na IT a infrastrukturní služby, která byla uzavřena v roce 2006, a zároveň ji prodloužila do roku 2015. Teď dochází k dalšímu prodloužení o tři roky až do roku 2018.

"Těší nás, že společnost SBB potvrdila vzájemnou spolupráci a podepsala rozšíření kontraktu na delší období. To nám otevírá možnost k intenzivní spolupráci směřující k digitální budoucnosti založené na našich technologiích a službách. Zákazníci u nás oceňují vysoce dostupné a bezpečné služby a naší univerzální schopnost spravovat IT procesy," říká Pierre Klatt, generální ředitel společnosti T-Systems Switzerland.

Další články k tématům - ICT - infrastruktura - železnice - Jochen Decker - Pierre Klatt

Článek T-Systems Czech Republic a.s. ze dne 10. června 2013 - pondělí

Další články od T-Systems Czech Republic a.s.