logo T-Systems Czech Republic a.s.

Old Mutual a T-Systems uzavřely zakázku v hodnotě přes 250 milionů euro

Jihoafrická pojišťovací skupina Old Mutual a T-Systems podepsaly nový kontrakt na IT infrastrukturu a služby v hodnotě přes 2,5 miliardy randů, tedy přibližně 250 milionů euro. Nový kontrakt rozšíří stávající zakázku a spolupráci až do roku 2019.

Spolupráce obou společností se zaměří na inovace. Tento přístup pomůže nastavit nové procesy, které podpoří redukci provozních nákladů skupiny Old Mutual pomocí nových ICT řešení v příštích sedmi letech. Bude také nastavena platforma pro inovace, která bude podporovat dlouhodobou strategii úspor (LTS - Long-Term Savings). Cílem zakázky je vybudování pružné IT infrastruktury, která bude respektovat technické a ekonomické požadavky zákazníka.

Nový kontrakt uzavřený mezi společností T-Systems a Old Mutual nahrazuje původní smlouvu uzavřenou v roce 2008. Rozsah nové smlouvy zahrnuje dodávku podpůrných IT služeb pro skupinu Old Mutual a Mutual & Federal. To představuje globální služby helpdesku, datových center, péči o systémy a podporu koncových zařízení uživatelů. Do budoucna se očekává rozšíření služeb na rozvojových trzích v Africe, Kolumbii a Mexiku, kde se očekává expanze skupiny Old Mutual.

Tento kontrakt umožňuje společnosti T-Systems, aby nadále zastávala pozici důvěryhodného partnera v oblasti IT infrastruktury a služeb. Richard Boynett, IT ředitel v Old Mutual, říká: "Spolupráce s T-Systems podporuje naši schopnost dostát závazkům ve zlepšování služeb pro zákazníky a zajišťuje pro nás potřebnou flexibilitu při provozu IT."

Mardia van der Walt-Korsten, generální ředitelka společnosti T-Systems v Jižní Africe, souhlasí: "Nová zakázka se skládá ze standardizovaných služeb a produktů, stejně jako u ostatních outsourcingových smluv – odlišný je přístup, který díky úzké spolupráci se zákazníkem umožňuje definovat, které výzvy a příležitosti je nutné aktuálně řešit. Tento společný postup je založen na dlouhodobém partnerství mezi společností T-Systems a Old Mutual."

Další články k tématům - ICT - infrastruktura - LTS - outsourcing

Článek T-Systems Czech Republic a.s. ze dne 31. ledna 2012 - úterý

Další články od T-Systems Czech Republic a.s.