logo T-Systems Czech Republic a.s.

Řešení řízení životního cyklu výrobků pro Aras zajistí T-Systems

Základem spolupráce společností T-Systems a Aras je implementace, integrace, provozu a podpory PLM systému ArasInnovator pro průmyslové firmy. T-Systems je systémovým integrátorem produktů Aras pro rok 2013.

Řízení životního cyklu výrobků (Product Lifecycle Management - PLM) patří mezi klíčové procesy ve výrobních podnicích. Systém ArasInnovator je navržen jako moderní, plně otevřený systém, který používá technologii webových služeb a SOA (ServiceOrientedArchitecture).

Nejčastější využití nachází ve výrobních podnicích při správě CAD modelů, výkresů, kusovníků a dokumentů. V rámci komplexního PLM řešení systém zahrnuje také podporu pro projektové řízení, řízení kvality nebo správu dodavatelů.

"Zavedení systému ArasInnovator do portfolia společnosti T-Systems patří mezi důležité kroky pro další rozvoj PLM technologií. Systém je alternativou zavedených řešení a nabízí možnost efektivního řízení přípravy výroby i pro firmy, které chtějí své CAD systémy dále rozvíjet bez velkých investic", říká Jiří Honzejk, který je odpovědný za sekci PLM ve společnosti T-Systems.

Systém ArasInnovator je primárně poskytován pod otevřenou licencí Enterprise Open Source. Licence pro jeho použití je volná a není omezena časově ani počtem uživatelů. Společnost T-Systems pak dodává služby spojené s implementací, integrací s CAD a ERP systémy, konzultacemi a zajištěním servisních a dalších služeb.

Společnost T-Systems přináší na trh ucelenou kompetenci potřebnou pro plné nasazení a provoz PLM systému ArasInnovator. Využívá přitom řadu zkušeností a referencí z průmyslových odvětví, kde různá PLM řešení již řadu let úspěšně implementuje a provozuje.

Na PLM řešení od T-Systems spoléhá například přední výrobce automobilových komponent, společnost AutomotiveLighting nebo německý výrobce Daimler AG.

Na českém a slovenském trhu PLM řešení nabízí společnost T-Systems Czech Republic.

Další články k tématům - CAD - ERP - Lifecycle - PLM - SOA - Jiří Honzejk

Článek T-Systems Czech Republic a.s. ze dne 6. března 2013 - středa

Další články od T-Systems Czech Republic a.s.

M-Files - Document Management System