logo T-Systems Czech Republic a.s.

Shell prodlužuje zakázku na globální hostingové služby T-Systems

T-Systems bude i nadále pro Shell poskytovat služby datových center a IT služeb po celém světě. Společnost Shell přesunula své globální dynamické SAP služby do cloudu, což jí umožňuje pružně reagovat na aktuální tržní podmínky, snižovat náklady a optimalizovat chod celého IT.

"Potěšilo nás, že společnost Shell prodloužila smlouvu na dodávku globálních ICT služeb s naší firmou. T-Systems je mezinárodní poskytovatel služeb se širokým spektrem bezpečných cloudových řešení,“ uvedl Reinhard Clemens, člen představenstva Deutsche Telekomu a generální ředitel T-Systems.

Jako součást skupiny Deutsche Telekom se T-Systems zaměřuje na oblast privátních, veřejných i hybridních cloudů pro korporátní zákazníky.

Podle smlouvy uzavřené v roce 2008 zajistila společnost T-Systems globální podporu a realizaci služeb v klíčových lokalitách pro společnost Shell a podporuje zákazníka prostřednictvím svých bezpečných a flexibilních řešení. V souvislosti s provozem ICT přešlo ze společnosti Shell do T-Systems více než 900 odborníků.

Další články k tématům - cloud - hosting - ICT - Reinhard Clemens

Článek T-Systems Czech Republic a.s. ze dne 18. prosince 2012 - úterý

Další články od T-Systems Czech Republic a.s.