logo T-Systems Czech Republic a.s.

T-Systems a Cisco společně v cloudu

T-Systems a Cisco připravují pro firemní zákazníky nové řešení v oblasti Unified Communications and Collaboration (UCC). Nová úroveň spolupráce významně rozšiřuje existující partnerství obou firem.

Nástroje pro komunikaci a spolupráci budou založeny na hostovaném řešení firmy Cisco, které se nazývá Cisco Hosted Collaboration Solution. Toto řešení bude dostupné z cloudu společnosti T-Systems. Řešení, které vzniká s přispěním obou firem, podporuje dlouhodobé partnerství a spolupráci na poli ICT technologií. Společnost T-Systems bude provozovat řešení v datových centrech v Německu v souladu s přísnou legislativou EU na ochranu osobních údajů a dat.

Inovace v rámci spolupráce

"Spolupráce s firmou Cisco představuje jedinečnou symbiózu výrobce technologií a poskytovatele ICT služeb. Tento vývoj má především smysl pro naše zákazníky, kteří tak získají přístup k bezpečnému a cenově efektivnímu řešení IT z jednoho zdroje. Nástroje na spolupráci a komunikaci z cloudu mohou následně zvýšit jejich produktivitu", říká Reinhard Clemens, generální ředitel společnosti T-Systems.

"V rámci spolupráce s T-Systems se společnost Cisco přibližuje svým zákazníkům. Uživatelé mají nyní přístup k prověřené technologii Cisco v kombinaci s bezproblémovým provozem a integrací firmy T-Systems v rámci jednoho balíčku", říká Gary B. More, provozní ředitel společnosti Cisco.

Bezpečná a škálovatelná platforma v cloudu

Nové řešení dává zákazníkům T-Systems a Cisco přístup k unikátnímu škálovatelnému řešení z bezpečného privátního cloudu, které zahrnuje nástroje pro sjednocenou komunikaci, VoIP, instant messaging, video a web konference.

Nová nabídka služeb směřuje především na střední a větší zákazníky, kteří mají stovky zaměstnanců. Služby bude možné používat z libovolného zařízení, počítačů, notebooků, fixních telefonů, stejně jako z mobilních telefonů a tabletů. Flexibilita celého řešení pak přináší nejnovější verze softwaru a budoucí rozvoj založený na společném vývoji firem T-Systems a Cisco.

Cloudová platforma je pak zárukou efektivity a předvídatelných provozních nákladů.

Další články k tématům - cloud - EU - ICT - integrace - konference - notebook - tablet - telefon - video - VoIP - Reinhard Clemens

Článek T-Systems Czech Republic a.s. ze dne 7. května 2013 - úterý

Další články od T-Systems Czech Republic a.s.