logo T-Systems Czech Republic a.s.

T-Systems podpoří Hodinu Země

T-Systems Czech Republic se připojuje k iniciativě Hodina Země, která se uskuteční v sobotu 23.3. 2013 od půl deváté večer místního času a zhasne své logo na budově a všechna nezbytná osvětlení interiérů.

Jedná se o tradiční celosvětovou iniciativu, kterou zaštiťuje Světový fond na ochranu přírody (WWF - World Wide Fund for Nature). V České republice je tato akce podporována Českým svazem ochránců přírody za podpory Státního fondu životního prostředí a Ministerstva životního prostředí ČR.

Společnost T-Systems přispěje k této akci vypnutím osvětlení loga na svém sídle a v interiérech budou svítit pouze pracovní a bezpečnostní osvětlení. Společnost zároveň adresovala všem svým zaměstnancům výzvu, aby se v sobotu večer se svými rodinami k akci Hodina Země také připojili.

"Jsme si vědomi toho, že jednorázové hodinové snížení spotřeby elektrické energie přírodě příliš nepomůže. Environmentální témata jsou však součástí naší systematické činnosti v oblasti korporátní odpovědnosti, a tak je tato iniciativa logickým projevem postoje naší společnosti k životnímu prostředí", říká Jan Rezek, tiskový mluvčí ze společnosti T-Systems.

Další články k tématům - energie - environment - osvětlení - zaměstnanci - Jan Rezek

Článek T-Systems Czech Republic a.s. ze dne 22. března 2013 - pátek

Další články od T-Systems Czech Republic a.s.