logo T-Systems Czech Republic a.s.

T-Systems Czech Republic patří mezi elitní zaměstnavatele

Společnost T-Systems Czech Republic získala významné ocenění v prestižní soutěži Zaměstnavatel roku 2013. Letošní jedenáctý ročník se zaměřil na hodnocení úrovně personální práce ve firmách.

V regionu Praha se společnost T-Systems Czech Republic umístila na prvním místě v kategorii do 5000 zaměstnanců a v jejím celostátním hodnocení obsadila sedmé místo. Tento úspěch řadí T-Systems mezi elitní zaměstnavatele na českém trhu a potvrzuje dlouholetou a trvalou snahu společnosti o zajištění co nejlepších podmínek pro své zaměstnance a společensky odpovědné chování vůči svému okolí.

"Stále lepší umístění v žebříčku nejlepších zaměstnavatelů na českém trhu podtrhuje náš význam mezi odpovědnými zaměstnavateli. Trvale pracujeme na tématech jako je spokojenost a zdraví zaměstnanců, jejich vzdělávání a rozvoj, společenská odpovědnost a dalších," říká Václav Koranda, Vice President HR ve společnosti T-Systems Czech Republic.

Záštitu nad oceněním převzalo Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR, odborným garantem je poradenská společnost PricewaterhouseCoopers.

Další články k tématům - ocenění - vzdělávání - zaměstnanci - Václav Koranda

Článek T-Systems Czech Republic a.s. ze dne 25. června 2013 - úterý

Další články od T-Systems Czech Republic a.s.