logo Tech Data Distribution, s.r.o.

Martin Chudoba: nový Product Manager Canon HW

Canon změnil strukturu svých distributorů pro český trh. Pro Tech Data Distribution znamená změna podstatné posílení spolupráce. Tech Data proto posiluje tým Canon a vytváří novou pozici Product Manager Canon HW, na kterou nastoupil Martin Chudoba.

Tech Data nabízí kompletní portfolio consumer i business produktů. Má autorizovanou distribuci na consumer imaging group a spotřební materiál, business produkty pak dodává i s instalací a servisním balíčkem přímo od autorizovaného dovozce. Produkty Canon jsou skladem v centrálním evropském skladu společnosti v Boru u Tachova.

Nově vytvořená speciální interní skupina Canon se bude soustředit výhradně na produkty a řešení této značky. Vedle Martina Chudoby, který bude pečovat o další rozvoj značky v oblasti tiskáren a foto-videa, v ní je i stávající product manager pro značku Canon Lukáš Langer.

"Společnost Canon se rozhodla upřednostnit prověřené distributory, kteří jí jsou schopni poskytnout komplexní a prověřený distribuční servis. Vážíme si tohoto strategického rozhodnutí i důvěry v Tech Data. Můžeme slíbit, že nově vytvořený tým pro Canon poskytne všem našim obchodním partnerům maximální zázemí", říká Tomáš Cígler, generální ředitel tech Data Distribution.

Canon patří mezi strategické a dlouhodobé partnery společnosti Tech Data a spolupráce obou firem probíhá jak na lokální úrovni v České republice, tak i ve světovém měřítku.

Článek Tech Data Distribution, s.r.o. ze dne 12. srpna 2011 - pátek

Další články od Tech Data Distribution, s.r.o.