logo Tech Data Distribution, s.r.o.

Největší tým pro produktovou podporu partnerů Microsoft

Společnost Tech Data Distribution představila kompletní podobu nového týmu pro virtualizaci a produktovou podporu partnerů Microsoft. Nový, pětičlenný tým, nabízí partnerům obchodní podporu včetně optimalizace nabídek, licenčních konzultací, obchodní a technickou podporu, kurzy nebo semináře.

Celý tým splňuje nejvyšší nároky na profesionalitu a odbornou způsobilost, techničtí konzultanti se mohou pochlubit i prestižní certifikací MCSE (Microsoft Certified Systems Engineer).

Business Unit Managerem nového týmu se v říjnu stal Martin Madár, který se podílel na úspěšném rozjezdu distribuce on-line služeb Microsoft BPOS v Tech Data. Kromě řízení celého týmu je jeho úkolem také správa licenčního portálu Tech Data License Online pro Českou a Slovenskou republiku.

Business Development Manager Pavel Cach přišel do Tech Data ze společnosti Microsoft, kde byl čtyři roky zodpovědný za aplikační platformu pro významné zákazníky.

Jaroslav Šabacký, technický konzultant virtualizace, má sedmiletou zkušenost v IT projektech pro SMB klienty. Jeho klíčovou specializací byla právě virtualizace a správa IT prostředí.

Produktoví manažeři jsou Gustav Saitz (Microsoft OEM) a Pavel Jarolímek (Microsoft FG) disponují nejen dlouholetými zkušenostmi z oblasti IT distribuce s důrazem na Microsoft produkty, ale i konzultačními znalostmi.

"V posledních měsících jsme udělali velké personální změny a posílili tým Tech Data Distribution o skutečné profesionály. V současnosti patří tým pro řešení Microsoft nejen mezi nejpočetnější, ale zároveň i mezi nejšpičkovější v rámci českého a slovenského trhu," říká Tomáš Cígler, generální ředitel společnosti Tech Data Distribution.

Článek Tech Data Distribution, s.r.o. ze dne 20. ledna 2011 - čtvrtek

Další články od Tech Data Distribution, s.r.o.