share itpoint.cz

Stavte s námi: sestavte si PC z dílů různých výrobců

Společnost Tech Data Distribution zahájila nový projekt - Stavte s námi, ve kterém dává všem zákazníkům možnost sestavit si nebo upgradovat vlastní PC z dílů od mnoha různých výrobců značek ASUS, MSI, AMD, Gigabyte, Cooler Master a Eurocase.

Tech Data Distribution získala do svého produktového portfolia základní desky a grafické karty předních značek jako jsou ASUS, MSI a Gigabyte, procesory AMD, a PC skříně, zdroje a chladiče od Cooler Master a Eurocase.

Tyto produkty tedy doplňují už tak bohatou nabídku, která je u Tech Data dlouhodobě k dispozici - např. procesory Intel, paměti Kingston a Transcend, disky Samsung, WD, Hitachi, optické mechaniky Samsung a PC příslušenství značek Genius a Logitech.

"Rozhodli jsme se, že vyjdeme vstříc všem zákazníkům, kteří si rádi upravují počítač podle svých představ a podle konkrétních vlastností jednotlivých dílů. Rádi bychom se zaměřili hlavně na nejprodávanější produkty a na jejich co nejlepší dostupnost a cenu," říká Ida Veit, MarCom manažerka společnosti.

Rozšíření nabídky komponent je snadnější zejména díky logistickému centru Tech Data v Boru u Tachova. Největší sklad společnosti mimo území Spojených států dosud využívali především zákazníci z Německa a Rakouska, nyní jsou zásoby určeny i pro český trh.

Článek Tech Data Distribution, s.r.o. ze dne 22. prosince 2010 - středa, čteno 1761x

Ušetřete peníze větším využitím proxy serverů
Další články Tech Data Distribution, s.r.o.

StreamOne usnadňuje a urychluje vstup ob...