logo Technologické centrum Písek s.r.o.

Technologické centrum Písek s.r.o.

Technologické centrum Písek s.r.o. je zaměřeno především na oblast ICT. V rámci projektu je vybudováno jedno z nejmodernějších datových center v České republice, zaměřené především na poskytování moderních ICT služeb, High Density Hosting a Private Cloud Computing. Hlavním tématem TCP je především problematika stavby moderních datových center a Cloud Computingu. V tomto směru realizujeme řadu doprovodných projektů s akademickými i technologickými partnery.

Technologické centrum Písek se specializuje na oblast High Density Hostingu a Private Cloud Computingu pro podniková IT oddělení, poskytovatele ICT služeb, datová centra nebo technologické integrátory. Klademe důraz především na bezpečnost, flexibilitu a otevřenost dodávaných technologií. Pro naše řešení je charakteristické využívání open standardů umožňujících snadnou migraci a minimalizaci vendor lock-inu našich zákazníků.

Díky využívání technologie OpenStack nabízíme příznivý poměr mezi cenou a výkonem a velký potenciál masivního rozvoje open komunitou. Naše datové centrum nabízí prostředí pro provoz moderních konvergovaných řešení. Nabízíme prostředí pro konsolidaci rozsáhlých ICT infrastruktur s využitím nejmodernějších technologiích v nejmodernějším datovém centru zaměřeném na High Density Hosting a Private Cloud Computing.

Naším posláním je podporovat rozvoj a prodej ICT služeb a technologií s vysokou přidanou hodnotou, prostřednictvím spolupráce mezi školstvím, výzkumem a komerční sférou za podpory inovativních technologií a s využitím možností datového centra.

Technologické centrum Písek

Aktuální články od Technologické centrum Písek s.r.o.

Acronis Backup 12.5