logo Telefónica Czech Republic, a.s.

HTC One se sluchátky Beats Audio

Očekávaný SmartPhone HTC One bude v prodejní síti O2 již od 16.3. 2013. Nejrychlejší zájemci získají v ceně telefonu i sluchátka Beats Audio v hodnotě 2500 Kč. Tato nabídka platí pro všechny, tedy nikoli pouze pro zákazníky O2.

O2 nabídne od 16.3. 2013 ve své prodejní síti nový špičkový smartphone HTC One. Již od 25.2. 2013 si jej však mohou zájemci u O2 předobjednat. Ti zákazníci, kteří si HTC One předobjednají nejrychleji, k němu navíc v ceně získají sluchátka Beats Audio urBeats JPG v hodnotě 2500 Kč.

Na základě předobjednávky bude zákazníkům jejich telefon rezervován po dobu jednoho týdne na O2 prodejně, kterou si sami vyberou. Nabídka platí do vyčerpání zásob sluchátek, proto doporučujeme objednávat co nejrychleji.

HTC One bude v prodejní síti O2 k dispozici ve dvou barevných variantách - černé a stříbrné. Při uzavření tarifní smlouvy lze telefon koupit již za 10795 Kč. Nedotovaná cena telefonu je 15295 Kč. Na HTC One se vztahuje záruka nejnižší ceny.

SmartPhone HTC One

Nová vlajková loď od společnosti HTC - HTC One - se chlubí brilantním displejem velikosti 4,7 palce, hliníkovým tělem z jednoho kusu kovu, výkonným 1,7GHz čtyřjádrovým procesorem, full HD obrazovkou (1080p) a operačním systémem Android Jelly Bean.

Součástí je také technologie podporující LTE, která umožňuje super rychlé surfování na internetu. To vše v balení, které kombinuje prémiový design s průlomovou kvalitou.

HTC One dále přichází s trojicí inovací uživatelského prostředí HTC Sense - živou úvodní obrazovku HTC BlinkFeed, jedinečným fotoaparátem HTC Zoe a reproduktory s integrovanými zesilovači HTC BoomSound.

Další články k tématům - Android - design - JPG - LTE - sluchátka - SmartPhone - telefon

Článek Telefónica Czech Republic, a.s. ze dne 1. března 2013 - pátek

Další články od Telefónica Czech Republic, a.s.