logo Telefónica Czech Republic, a.s.

Tablet Samsung Galaxy Tab 2.0 a Mobilní internet M jen za 297 Kč měsíčně

Od 1.11. 2013 si mohou zákazníci stávajících služeb O2 pořídit Mobilní internet za výhodnější měsíční paušál a navíc mohou získat tablet Samsung Galaxy Tab 2.0 s Mobilním internetem M jen za 297 Kč měsíčně.

Stávající zákazníci O2 mohou získat Mobilního internet za zvýhodněný měsíční paušál, pokud využívají od O2 vybrané hlasové tarify (Free či Neon), Internet na doma nebo O2 TV. Tato nabídka platí i pokud si jednu z těchto služeb zákazník nově pořídí spolu s mobilním internetem.

"Naši zákazníci jsou zvyklí, že při kombinaci služeb od nás získají vždy něco navíc. Pokud si ke stávajícím službám pořídí ještě mobilní internet, u nejnižší varianty ušetří oproti standardní ceně 101 Kč měsíčně, u vyšších variant pak dokonce 202 Kč měsíčně," popisuje David Duroň, ředitel marketingu pro segment domácností společnosti Telefónica Czech Republic.

Pro stávající zákazníky O2 je do konce letošního roku určena také limitovaná nabídka atraktivního sedmipalcového tabletu Samsung Galaxy Tab 2.0 v balíčku s mobilním internetem.

Při koupi tohoto tabletu společně s Mobilním internetem M za něj zákazníci měsíčně zaplatí 297 Kč, s tarifem Mobilní internet L pak přijde na 398 Kč a s variantou Mobilní internet XL na 650 Kč.

Tato cena zahrnuje měsíční platbu za tablet a zvýhodněný Mobilní internet. Balíček platí dva roky, poté bude zákazník platit už pouze poplatek za mobilní připojení k internetu dle standardního ceníku.

Zvýhodněná ceny platí pro zákazníky s tarifem Free nebo Neon, s Internetem na doma od O2 nebo O2 TV.

Další články k tématům - Galaxy - mobilní internet - Samsung - tablet - tarif - TV - David Duroň

Článek Telefónica Czech Republic, a.s. ze dne 1. listopadu 2013 - pátek

Další články od Telefónica Czech Republic, a.s.