logo Telefónica Czech Republic, a.s.

MojeO2.cz jako aplikace pro chytré telefony

Internetová samoobsluha Moje O2 je nově k dispozici jako aplikace pro chytré telefony s operačním systémem Android a iOS, později přibude i verze pro Windows Phone. Aplikace i její používání je zdarma, za data přenesená v rámci aplikace neplatíte a nepočítají se ani do limitu přenesených dat (FUP) u internetu v mobilu.

Aplikace Moje O2 umožňuje přístup k vyúčtováním a stavu volných jednotek (volné minuty, FUP a další). Dále je možné v aplikaci aktivovat a spravovat doplňkové služby, například Internet v mobilu nebo roaming - a mnoho dalšího.

Aplikace je určena pro zákazníky z řad jednotlivců a domácností a umožňuje přístup ke správě mobilních hlasových i datových služeb, a to jak zákazníkům s předplacenou kartou, tak zákazníkům s paušálem.

Aplikace je zdarma a není třeba se do ní nijak registrovat - identifikace zákazníka probíhá na základě přihlášení telefonu k mobilní síti. Všechny změny jsou zákazníkovi potvrzené zasláním SMS.

Aplikace je určena pro zákazníky s mobilními hlasovými nebo datovými službami pro soukromé využití. Aplikace pro zákazníky z řad podnikatelů, firem a organizací veřejné správy prozatím není k dispozici. 

V aplikaci Moje O2 získáte přehled o:

Mojeje O2 pro předplacenkáře

Internetová samoobsluha Moje O2 byla nedávno také rozšířena o možnost on-line správy a nastavení předplacených mobilních služeb. Klíčovou funkcí je zobrazení historie čerpání a dobíjení kreditu. Zákazníci zde také snadno zjistí aktuální zůstatek kreditu, který lze rovnou dobít on-line.

Další články k tématům - Android - FUP - roaming - SmartPhone - SMS - tarif - telefon - zdarma

Článek Telefónica Czech Republic, a.s. ze dne 2. dubna 2013 - úterý

Další články od Telefónica Czech Republic, a.s.