logo Telefónica Czech Republic, a.s.

Neomezené volání pro předplacené karty O2

Zákazníci O2 s předplacenou kartou si mohou od 20.5. 2013 aktivovat neomezené volání a SMS v podobě jednoho ze tří FREE balíčků - FREE O2, FREE CZ a FREE CZ dala L.

Platnost každého balíčku je 7 dní, po vypršení se balíček vždy automaticky obnoví (podmínkou je dostatečná výše kreditu).

"S tarify FREE jsme přivedli na trh revoluční nabídku neomezeného volání a SMS. Zájem zákazníků byl obrovský. Abychom potvrdili náš závazek, že tato nabídka je opravdu pro všechny, přinášíme ji nyní i zákazníkům s předplacenou kartou", říká Petr Matějovský, ředitel segmentu mobilních hlasových a datových služeb společnosti Telefónica Czech Republic.

Přestavením FREE balíčků O2 dále zjednodušuje a zpřehledňuje svou nabídku."V kombinaci s roamingovým tarifem Volání bez hranic, který nabízí jednu sazbu ve výši 3,90 Kč na vše - odchozí i příchozí hovory a také na SMS - se zákazníci O2 nemusí bát svůj mobil používat bez omezení, a to v Česku i v zahraničí", doplňuje Petr Matějovský.

Týdenní FREE balíčky si mohou od 20.5. 2013 aktivovat všichni zákazníci předplacených služeb O2 s jedním z tarifů NA!HLAS, NA!DLOUHO a NA!PIŠTE.

Aktivaci i deaktivaci balíčku bude možné provést zasláním aktivační SMS, dále půjdou balíčky jednoduše objednat přes samoobsluhu Moje O2.

Další články k tématům - SMS - tarif - Petr Matějovský

Článek Telefónica Czech Republic, a.s. ze dne 15. května 2013 - středa

Další články od Telefónica Czech Republic, a.s.