logo Telefónica Czech Republic, a.s.

Nové FREE O2 tarify pro rezidentní zákazníky

Již za 249 korun můžete volat a posílat SMS zcela neomezeně v síti O2 a za 749 korun získáte neomezené volání a SMS kamkoliv v České republice - a k tomu 1GB dat pro internet v mobilu.

Nové tarify FREE jsou k dispozici všem zákazníkům, tedy i těm, kteří využívají jakoukoli z výhod plynoucích z 24měsíčního závazku - například vlastní-li dotovaný telefon. Všichni zákazníci se závazkem mohou jednoduše přejít na nový 24měsíční závazek s výrazně výhodnějším tarifem FREE. Nové tarify bude samozřejmě možné získat i bez závazku.

Nové FREE O2 tarify:

Stávající tarify O2 NEON nebudou nadále v nabídce.

"Jako první přicházíme s revoluční nabídkou, která nyní umožní našim zákazníkům osvobodit se a užívat svůj mobilní telefon opravdu naplno. Přinášíme zcela neomezený tarif za 749 korun. Navíc celou naši nabídku výrazně zjednodušujeme", říká Luis Malvido, generální ředitel společnosti Telefónica Czech Republic.

"Trh mobilních komunikací potřebuje další nový impuls. Jsem hrdý na to, že mu jej opět dává Telefónica, lídr českého telekomunikačního trhu. Naše firma vždy určovala trendy pro celý telekomunikační trh a děláme to tak i nyní. Jako první jsme v minulosti představili neomezené volání v rámci tarifů O2 NEON, poradce O2 Guru na prodejnách, mobilní datové sítě 3G a LTE i prvního virtuálního operátora ve vlastní síti. Teď přicházíme s bezkonkurenční nabídkou mobilních služeb", doplňuje Luis Malvido.

O2 Mobil - nákup nového telefonu šitý každému na míru

V souvislosti s novými tarify přichází změna v prodeji mobilních telefonů. Při koupi nového mobilu či tabletu si budou moci zákazníci rozložit platby v čase. Dotace výměnou za minimální měsíční útratu skončí.

Zákazníci, kteří se rozhodnou využít služby O2 Mobil, tak nebudou muset volit mezi vlastnictvím vysněného mobilního telefonu a výhodným voláním. Díky tarifům FREE a službě O2 Mobil budou moci mít obojí.

Při využití služby O2 Mobil si zákazníci vyberou výši jednorázové platby, kterou uhradí po uzavření smlouvy. Zbylá část pořizovací ceny bude rozložena do následujících 24 měsíců. Zákazník přitom nezaplatí ani korunu na úrocích či poplatcích.

Služba O2 Mobil bude dostupná pro všechny zákazníky z řad podnikajících i nepodnikajících fyzických osob, kteří využívají některou z tarifních mobilních služeb O2.

Další články k tématům - internet - LTE - NEON - SMS - tablet - tarif - telefon - Luis Malvido

Článek Telefónica Czech Republic, a.s. ze dne 12. dubna 2013 - pátek

Další články od Telefónica Czech Republic, a.s.