share itpoint.cz

Portál 1188.cz má nový design a přehlednější vyhledávání

Telefónica O2 Czech Republic inovuje portál 1188.cz. Nový design stránek koresponduje s kreslenou image linky 1188 a usnadňuje orientaci na stránkách. Vše je přehlednější a poskytuje uživateli větší komfort.

Mezi důležité novinky portálu patří možnost vyhledávat podle oborů, které uživatele zajímají nejčastěji. Tuto funkci nabízí katalog firem i telefonní seznam. Ve firemních kontaktech tak lze vyhledávat např. mezi provozovateli taxislužeb, lékárnami nebo v sekci ubytování. V telefonním seznamu je přímý odkaz např. na pošty, divadla nebo porodnice.

Mobilní verze

Služba 1188 zároveň vychází vstříc uživatelům, kteří na portál 1188.cz stále častěji vstupují z mobilních telefonů. Katalog firem a telefonní seznam v mobilní verzi je dostupný buď na adrese m.1188.cz nebo prostřednictvím mobilního portálu O2 v sekci Odkazy.

Katalog firem a telefonní seznam

Katalog firem a telefonní seznam portálu 1188.cz obsahuje desítky tisíc ověřených zápisů tuzemských firem a stovky tisíc kontaktů na lidi. Ze sledovaných statistik vyplývá, že mezi nejčastěji hledanými výrazy jsou obecné výrazy jako vánoční cukroví, stavebniny nebo zubní pohotovost. Uživatelé často vyhledávají i kontakty na městský úřad, mateřské školy nebo ZOO. Katalog je využíván také pro zjištění kontaktů na konkrétní firmy jako ČEZ, Komerční banka či Telefónica O2.

Součástí portálu 1188.cz je i nadále oblíbená SMS brána, která registrovaným uživatelům umožňuje bezplatně zasílat na čísla O2 až 100 SMS za hodinu.

Článek Telefónica O2 Czech Republic a.s. ze dne 14. prosince 2010 - úterý, čteno 2565x

Všechna firemní zařízení Android pod kontrolou
Další články Telefónica O2 Czech Republic a.s.

O2 Czech Republic se rozděluje na dvě sa...

O2 považuje žalobu Vodafonu za neoprávně...

LTE Advanced v síti O2

4G LTE internet v Karlových Varech

Mobilní internet 4G LTE O2 rozšiřuje do ...

LTE v mobilu je součástí všech stávající...

O2 se zapojuje do projektu Bezpečná VLAN...