logo Telefónica Czech Republic, a.s.

S tarifem NA!DLOUHO voláte v síti O2 za 0 Kč po první minutě hovoru

Zákazníci s předplacenou O2 kartou a tarifem O2 NA!DLOUHO získávají jistotu, že za celý hovor v síti O2 zaplatí jen 6 korun - i když budou volat třeba hodinu. Volat po druhé minutě zdarma může každý - výhoda není podmíněna pravidelným dobíjením kreditu.

Každému uživateli s tarifem NA!DLOUHO bude účtována jen první minuta hovoru v ceně 6 Kč. Tato výhoda platí bez časového omezení a bez podmínky dobíjení kreditu.

"Pro zákazníky s předplacenou kartou je přehled nad výdaji za volání velmi důležitý. Proto jim nyní nabízíme předplacený tarif, se kterým se nemusí zabývat délkou svých hovorů - bez ohledu na to, jak dlouho volají, totiž zaplatí jen 6 korun za první minutu", říká Petr Matějovský, ředitel segmentu mobilních hlasových a datových služeb společnosti Telefónica Czech Republic.

Ceny tarifu O2 NA!DLOUHO od 15.2. 2013:

Noví zákazníci si mohou předplacenou O2 kartu s tarifem NA!DLOUHO pořídit od 15.2. 2013 na všech O2 prodejnách a dalších prodejních místech O2. Stávající zákazníci s jiným tarifem si budou moci aktivovat tarif O2 NA!DLOUHO zasláním SMS ve tvaru TARIF NADLOUHO na číslo 999111.

Na tarif NA!DLOUHO s trvalou výhodou volání v síti O2 za 0,- Kč po první minutě mohou přejít i stávající zákazníci tarifu O2 NA!DLOUHO, kteří si kartu pořídili před 15.2. 2013. O výhodu mohou požádat prostřednictvím internetových stránek odmenazadobiti.cz v sekci Můj profil/Moje výhody.

Další články k tématům - 999111 - kredit - SMS - tarif - telefonie - zdarma - Petr Matějovský

Článek Telefónica Czech Republic, a.s. ze dne 11. února 2013 - pondělí

Další články od Telefónica Czech Republic, a.s.