share itpoint.cz

Služba O2 Managed WAN vyhlášena IT produktem roku

Při vyhlašování třetího ročníku soutěže IT produkt roku, kterou pořádá IDG, byl v oblasti on-line a souvisejících služeb vítězem zvolen produkt O2 Managed WAN.

Soutěž je pravidelně vyhlašována časopisem Computerworld a jejím cílem je vyzdvihnout produkty disponující takovými vlastnostmi, které je významným způsobem odlišují od konkurenčních produktů stejné kategorie. Výherce potom získá právo používat označení finalisty "IT produkt roku" a logo soutěže. Služby O2 se mezi oceněnými projekty objevují pravidelně, v minulém roce získalo prvenství "O2 počítačové řešení".

"Při vývoji i nasazení našich služeb se vždy snažíme, abychom zákazníkům dodali užitečnou službu. Je samozřejmě velmi příjemné, když nám jeho kvalitu potvrdí i nezávislá autorita," říká František Schneider, viceprezident pro korporátní a SME zákazníky ze společnosti Telefónica O2.

Služba O2 Managed WAN spočívá v poskytnutí úplné správy provozu dálkových (WAN) sítí. V jejím rámci uživatel získá kompletní údržbu, proaktivní dohled provozu sítě a podporu uživatelů (včetně konzultací) nezávisle na použité technologii. Na rozdíl od lokálních sítí LAN, které propojují počítače a jiná koncová zařízení v rámci jedné nebo několika budov, slouží meziměstské sítě WAN zejména k propojení geograficky vzdálených poboček mezi sebou navzájem. Parametry a úroveň služby (SLA) si přitom může zákazník sám nadefinovat podle svých požadavků a potřeb.

Článek Telefónica O2 Czech Republic a.s. ze dne 23. prosince 2009 - středa, čteno 2652x

Zbrusu nová vzdálená správa pro Linux
Další články Telefónica O2 Czech Republic a.s.

O2 Czech Republic se rozděluje na dvě sa...

O2 považuje žalobu Vodafonu za neoprávně...

LTE Advanced v síti O2

4G LTE internet v Karlových Varech

Mobilní internet 4G LTE O2 rozšiřuje do ...

LTE v mobilu je součástí všech stávající...

O2 se zapojuje do projektu Bezpečná VLAN...