logo Telefónica Czech Republic, a.s.

S tarifem NA!VÝBĚR volání do O2 za 1,90 Kč

O2 nabídne od 1.11. 2013 předplacené karty s novým tarifem NA!VÝBĚR, který umožní přizpůsobit si předplacenou kartu přesně podle svým potřebám. Každým dobitím si pak zákazník aktivuje jednu z výhod, kterou může využívat po dobu 30 dnů.

Zvolená výhoda se aktivuje jakýmkoliv dobitím kreditu. Pokud tedy zákazník dobije během třiceti dnů vícekrát za sebou, může mít aktivovaných i několik výhod souběžně. Změna výhody se provádí vždy před dobitím v internetové samoobsluze Moje O2 nebo zasláním SMS kódu na číslo 999111.

Hlavní výhody tarifu NA!VÝBĚR:

"Tarifem NA!VÝBĚR reagujeme na zostřenou konkurenci na poli předplacených karet," říká Silvia Cieslarová, ředitelka segmentu mobilních služeb společnosti Telefónica Czech Republic.

"S tímto tarifem si každý zákazník může nastavit předplacenou kartu přesně podle svých potřeb - ať už potřebuje výhodné volání do O2 či preferuje výhodnější volání do všech sítí, nebo třeba posílá hodně SMS. Výhodu si zároveň může kdykoliv změnit podle toho, která výhoda se mu právě hodí. Nabídku výhod dále plánujeme do budoucna doplňovat," dodává Cieslarová.

SIM karty s novým tarifem NA!VÝBĚR budou k dispozici od 1.11. 2013 v prodejnách O2, ve většině obchodních řetězců a u dalších prodejních partnerů O2. Kartu si také bude možné objednat až domů prostřednictvím portálu simzdarma.cz.

Stávající zákazníci s předplacenou O2 kartou budou moci na nový tarif přejít prostřednictvím internetové samoobsluhy Moje O2 nebo zasláním SMS ve tvaru TARIF NAVYBER na číslo 999111.

Základní sazba tarifu NA!VÝBĚR je 4,90 Kč za minutu volání do všech sítí a 1,90 Kč za odeslanou SMS.

Další články k tématům - 999111 - předplacená karta - SIM - SMS - tarif - zdarma - Silvia Cieslarová

Článek Telefónica Czech Republic, a.s. ze dne 30. října 2013 - středa

Další články od Telefónica Czech Republic, a.s.