share itpoint.cz

Telefónica O2 má novou reklamní agenturu

Telefónica O2 mění agenturu pro nadlinkovou komunikaci. Po mnohaleté úspěšné spolupráci s Young & Rubicam společnost naváže na model zahraničních poboček O2 a svěří kreativu ATL komunikace britské agentuře VCCP.

"VCCP je pro nás strategickým partnerem. Nadlinkovou komunikaci zajišťuje ve většině zemí, kde skupina Telefónica Europe působí. Spojení s touto globální agenturou tak povede k celosvětovému upevnění brandu O2 a k zajištění lepší provázanosti jednotlivých trhů," říká Petr Dvořák, ředitel pro značku a marketingovou komunikaci společnosti Telefónica O2 Czech Republic.

"Značku O2 máme na starosti už od jejího jeho vzniku v roce 2002 a nyní se těšíme na spolupráci se společností Telefónica O2 v České republice. O2 je jedním z nejzajímavějších a nejvýznamnějších brandů na světovém trhu telekomunikací. Jsme rádi, že máme příležitost přinést všechny naše zkušenosti s touto značkou i do České republiky a ještě více zde posílit její pozici," doplňuje Peter Polster, mezinárodní ředitel VCCP.

Agentura VCCP bude zajišťovat veškerou nadlinkovou komunikaci O2 včetně zajištění propojení do BTL konceptů. Pro zajištění maximálního servisu a flexibility otevře v Praze svou pobočku.

Spolupráce s VCCP bude oficiálně zahájena od jara 2010.

Článek Telefónica O2 Czech Republic a.s. ze dne 15. prosince 2009 - úterý, čteno 3186x

Ušetřete peníze větším využitím proxy serverů
Další články Telefónica O2 Czech Republic a.s.

O2 Czech Republic se rozděluje na dvě sa...

O2 považuje žalobu Vodafonu za neoprávně...

LTE Advanced v síti O2

4G LTE internet v Karlových Varech

Mobilní internet 4G LTE O2 rozšiřuje do ...

LTE v mobilu je součástí všech stávající...

O2 se zapojuje do projektu Bezpečná VLAN...