logo Telefónica Czech Republic, a.s.

Zvýhodnění pro tarify O2 Chytrý Neon

Tarify O2 Chytrý Neon od 1.2. 2013 nabízejí další zvýhodnění. Součástí tarifů Chytrý NEON L a Chytrý NEON L+ je nově neomezené volání v síti O2. Již za 800 korun měsíčně tedy zákazníci získají neomezené volání a SMS kdykoli v síti O2 a 180 minut volání do ostatních sítí.

"Pro nejnáročnější uživatele nabízíme tarif Chytrý Neon XXL za 1900 Kč měsíčně s neomezeným voláním do všech sítí v České republice. Tato nabídka tarifů Chytrý NEON vychází vstříc zákazníkům, kteří chtějí využívat všechny možnosti svých telefonů na naší Chytré síti", říká Petr Matějovský, ředitel rezidentního segmentu společnosti Telefónica Czech Republic.

Zároveň O2 myslí i na zákazníky, kteří chytrý telefon zatím nemají, a nabízí jim tarif NEON S bez internetu v mobilu. S neomezeným voláním v mobilní a pevné síti O2 o víkendech a svátcích a se 60 volnými minutami pro volání do všech sítí vyjde na 300 Kč měsíčně.

Akční ceny platí od 1.2. do 30.4. 2013 pro nové či prodloužené smlouvy na 24 měsíců. Všechny ceny jsou včetně DPH a platí po celou dobu užívání tarifu. U všech tarifů nadále platí, že si zákazník může sám vybrat, zda si při uzavření smlouvy na 24 měsíců pořídí nový telefon za zvýhodněnou cenu, nebo dá přednost zvýšenému počtu volných jednotek.

Tarify Mobilní Internet za akční cenu

O2 dále nabízí od 1.2. 2013 slevu 20 % na tarify Mobilní Internet M a Mobilní Internet L. Tato sleva platí pro tarify aktivované od 1.2. do 30.4. 2013, a to na dva roky. Sleva se vztahuje jak na tarify uzavřené s úvazkem, tak i bez úvazku.

Tarify mobilního internetu jsou vhodné pro použití s notebooky nebo tablety na cestách. K těmto tarifům lze při uzavření smlouvy na dva roky získat USB modem Huawei E173 za dotovanou cenu 295 Kč (Mobilní Internet M), respektive 1 Kč (Mobilní Internet L).

Nedotovaná cena tohoto modemu přitom činí 695 Kč.

Další články k tématům - modem - sleva - SMS - tablet - tarif - telefonie

Článek Telefónica Czech Republic, a.s. ze dne 28. ledna 2013 - pondělí

Další články od Telefónica Czech Republic, a.s.