logo Tesco Mobile ČR s.r.o.

Virtuální operátor Tesco Mobile nabídne inovativní služby za výhodné ceny

Nový virtuální operátor Tesco Mobile, který začne své služby nabízet v průběhu léta 2013, chce výrazně posílit konkurenční prostředí a rozšířit stávající nabídku mobilních služeb na českém trhu.

Tesco a Telefónica oznamují vznik společného projektu, jehož cílem je uvedení virtuálního operátora Tesco Mobile na český trh. Tesco tak po úspěšné službě Potraviny on-line přináší další skvělou inovaci. Tesco Mobile bude nezávislým virtuálním operátorem a již provádí zákonem předepsané kroky k zisku licence od Českého telekomunikačního úřadu.

"Udělali jsme klíčový krok na cestě s cílem poskytnout českým zákazníkům další z řady inovativních služeb, které znají ze zahraničních trhů, na nichž Tesco působí. V Telefónice jsme našli partnera, který sdílí naše hodnoty a přesvědčení, že zákazníkům musíme nabízet skvělé služby za výhodné ceny", říká David Morris, generální ředitel společnosti Tesco v České republice.

I když podrobnosti nové nabídky zatím zůstávají skryté, již nyní je jasné, že Tesco Mobile bude nabízet jednoduché a srozumitelné služby s vysokou kvalitou za výhodnou cenu. Tomu bude odpovídat i nabídka s jasnými podmínkami. "Budeme mít skvělou nabídku, z níž si vybere každý. A pro každého máme připraveny odměny, jako například Clubcard body či další překvapení", pokračuje David Morris.

"Tesco je významným hráčem na českém trhu s velkou skupinou loajálních zákazníků, na které bude cílit i Tesco Mobile. Proto mě těší, že naše jednání o provozování virtuálního operátora s touto společností byla úspěšná. Zákazníkům Tesco Mobile nabídneme stejně kvalitní telekomunikační síť, jaká je k dispozici zákazníkům O2", říká Felix Geyr, ředitel pro strategii a rozvoj podnikání společnosti Telefónica Czech Republic. "Otevřeli jsme svou síť prvnímu virtuálnímu operátorovi v Česku a nyní ve spolupráci s Teskem spustíme dalšího. Telefónica byla vždy nejaktivnějším operátorem, pokud jde o uvádění klíčových inovací na český trh", dodává Geyr.

Další články k tématům - GSM - inovace - kredit - licence - operátor - SIM - SMS - David Morris - Felix Geyr

Článek Tesco Mobile ČR s.r.o. ze dne 15. března 2013 - pátek

Další články od Tesco Mobile ČR s.r.o.

Dvojnásobný kredit zdarma s Clubcard Tesco Mobile

Volejte s Tesco Mobile

Virtuální operátor Tesco Mobile nabídne inovativní služby za výhodné ceny