logo Trend Micro

Centrum pro kybernetickou bezpečnost DVLabs v Praze

Součástí nové pražské pobočky Trend Micro v České republice je i centrum pro kybernetickou bezpečnost DVLabs, které zajišťuje objevování dosud neznámých hrozeb, zranitelností a implementaci bezpečnostních záplat.

Společnost Trend Micro otevřela svou novou pobočku v moderní budově BB Centra v Praze - Vyskočilova 1561/4a, Michle, 14000 Praha 4 a potvrzuje tak svůj plán v několika následujících letech investovat do rozvoje společnosti v regionu střední a východní Evropy.

"Je pro nás poctou, že si Trend Micro vybralo právě Českou republiku a Prahu jako místo, kde bude sídlit regionální vývojové centrum. Pro české a slovenské zákazníky a partnery to znamená lepší a rychlejší podporu a implementaci vhodného řešení. V pražské pobočce v současné době pracuje přibližně 20 vývojářů a členů obchodního týmu, do budoucna se zde počítá až s 50 zaměstnanci," říká Václav Petrželka, regionální Account Manager pro Českou republiku a Slovensko.

Na slavnostní zahájení dorazil do Prahy i Patrick Dalvinck, vice prezident pro oblast obchodu v kontinentální Evropě, který upozornil na fakt, že objem i technická vyspělost počítačových hrozeb neustále rostou, což vyvíjí tlak na neustálé inovace bezpečnostních řešení a rozšiřování produktů.

Společnost Trend Micro proto již více než 27 let své produkty neustále vyvíjí a vylepšuje, aby tak nejen reagovala na existující hrozby, ale předcházela i těm dosud neznámým.

Centrum kybernetické bezpečnosti DVLabs

Zaměstnanci DVLabs v Praze provádějí vlastní výzkum a obstarávají přibližně 40% bezpečnostního obsahu z celé globální sítě. Úzce spolupracují s programem Zero Day Initiative, který od nezávislých bezpečnostních specialistů získává informace o tzv. Zero day zranitelnostech.

Díky tomu jsou v mnoha případech schopni tato rizika v systémech svých zákazníků vyřešit dříve, než jsou zneužita kyberzločinci.

Další články k tématům - bezpečnost - DVLabs - kyberzločin - Praha - zaměstnanci - Václav Petrželka

Článek Trend Micro ze dne 15. prosince 2016 - čtvrtek

Další články od Trend Micro