share itpoint.cz

Centrum pro kybernetickou bezpečnost DVLabs v Praze

Součástí nové pražské pobočky Trend Micro v České republice je i centrum pro kybernetickou bezpečnost DVLabs, které zajišťuje objevování dosud neznámých hrozeb, zranitelností a implementaci bezpečnostních záplat.

Společnost Trend Micro otevřela svou novou pobočku v moderní budově BB Centra v Praze - Vyskočilova 1561/4a, Michle, 14000 Praha 4 a potvrzuje tak svůj plán v několika následujících letech investovat do rozvoje společnosti v regionu střední a východní Evropy.

"Je pro nás poctou, že si Trend Micro vybralo právě Českou republiku a Prahu jako místo, kde bude sídlit regionální vývojové centrum. Pro české a slovenské zákazníky a partnery to znamená lepší a rychlejší podporu a implementaci vhodného řešení. V pražské pobočce v současné době pracuje přibližně 20 vývojářů a členů obchodního týmu, do budoucna se zde počítá až s 50 zaměstnanci," říká Václav Petrželka, regionální Account Manager pro Českou republiku a Slovensko.

Na slavnostní zahájení dorazil do Prahy i Patrick Dalvinck, vice prezident pro oblast obchodu v kontinentální Evropě, který upozornil na fakt, že objem i technická vyspělost počítačových hrozeb neustále rostou, což vyvíjí tlak na neustálé inovace bezpečnostních řešení a rozšiřování produktů.

Společnost Trend Micro proto již více než 27 let své produkty neustále vyvíjí a vylepšuje, aby tak nejen reagovala na existující hrozby, ale předcházela i těm dosud neznámým.

Centrum kybernetické bezpečnosti DVLabs

Zaměstnanci DVLabs v Praze provádějí vlastní výzkum a obstarávají přibližně 40% bezpečnostního obsahu z celé globální sítě. Úzce spolupracují s programem Zero Day Initiative, který od nezávislých bezpečnostních specialistů získává informace o tzv. Zero day zranitelnostech.

Díky tomu jsou v mnoha případech schopni tato rizika v systémech svých zákazníků vyřešit dříve, než jsou zneužita kyberzločinci.

Článek Trend Micro ze dne 15. prosince 2016 - čtvrtek, čteno 609x

Zbrusu nová vzdálená správa pro Linux
Další články Trend Micro

Ransomware TorrentLocker nově útočí přes...

Deep Security 10 - platforma ochrany ser...

Rok 2016 byl rokem online vydírání

TippingPoint 7600NX - IPS nové generace ...

Trend Micro se zapojuje do projektu No M...

Bezpečnostní předpověď pro rok 2017

Centrum pro kybernetickou bezpečnost DVL...

Hrozba ransomwaru je stále mimořádně akt...

Nástroje pro obnovu zašifrovaných dat po...