logo Trend Micro

TippingPoint 7600NX - IPS nové generace s vysokým analytickým výkonem

TippingPoint 7600NX je určen pro datová centra zpracovávající obrovské objemy síťového provozu. Přináší komplexní bezpečnostní řešení umožňující snadné škálování podle vývoje výkonových požadavků.

Trend Micro rozšiřuje své portfolio o nejnovější modelovou sérii systémů pro prevenci průniků - Trend Micro TippingPoint NX. Jeho součástí je i model 7600NX, který jako první samostatně použitelné řešení přináší analytický výkon 100 Gb/s s nízkou latencí.

TippingPoint 7600NX je navržený tak, aby naplnil požadavky datových center i firem s vysoce výkonným síťovým prostředím na ochranu nejdůležitějších prvků infrastruktury, dat i aplikací před již známými, nezveřejněnými i dosud neznámými hrozbami, a to v reálném čase bez negativního dopadu na rychlost síťové komunikace.

Nejnovější řešení z dílny společnosti Trend Micro využívá pro prevenci a detekci útoků kombinaci pokročilých technologií, jako je například hloubková analýza paketů (DIP, Deep Packet Inspection), posuzování reputace hrozeb nebo pokročilá analýza malware.

Série TippingPoint NX snižuje časové nároky na správu a díky technologii Enterprise Vulnerability Remediation (eVR) efektivně podporuje princip bezpečnostních priorit. Technologie eVR umožňuje import vzorků zranitelnosti do systému řízení bezpečnosti TippingPoint Security Management System, namapovat je na konkrétní digitální vakcíny a okamžitě provést nápravu.

A právě podrobné informace zajišťují dostatečný přehled, který je nezbytný pro vyladění bezpečnostních opatření a definování optimálního přístupu organizace k problematice bezpečnosti.

V portfoliu Trend Micro je i systém IPS nové generace s analytickým výkonem 40 Gb/s - TippingPoint 7540NX. V říjnu 2016 doporučily řešení NGIPS (Next Generation Intrusion Prevention Systems) Trend Micro TippingPoint na základě testování systémů IPS nové generace opakovaně i laboratoře NSS Labs.

Začátkem roku 2017 bylo řešení Tipping Point zařazeno i do magického kvadrantu společnosti Gartner.

Další články k tématům - analýza - bezpečnost - datacentrum - infrastruktura - IPS - malware - NGIPS - TippingPoint

Článek Trend Micro ze dne 10. února 2017 - pátek

Další články od Trend Micro