logo U:fon

Mobilní internet Air Telecomu - 100 GB dat na 2 měsíce zdarma

Air Telecom v prodejnách Electro Worldu nabízí předplacenou sadou mobilního internetu na dva měsíce zdarma - a to s objemem volných dat 100 GB. Zákazník tak získává za nejlepší cenu nejen velký objem dat, ale i USB modem pro snadnou instalaci do notebooku, netbooku či PC.

Air Telecom dlouhodobě nabízí nejvyšší datový objem za nejlepší cenu na trhu. Jeho aktuální podzimní nabídka 3G mobilního internetu v prodejnách Electro Worldu však navíc přináší možnost zdarma přenést 100 GB jakýchkoliv dat. Vychází tak vstříc zákazníkům, kteří již dávno nepoužívají mobilní internet pouze na stahování e-mailů či prohlížení webových stránek.

"Doba, kdy mobilní internet byl pouhým prostředkem pro prohlížení e-mailů, je dnes historií. Každý z nás si najde důvod, jak využít svého mobilního datového pomocníka, od prohlížení si stránek, získání aktuálních zpráv nebo informací, hraní her nebo poslouchání hudby, přes užitečnou navigaci na cestách až po sdílení si fotek či videí na sociálních sítích nebo dovolené. Internet je dnes skutečně telekomunikačním fenoménem a budoucností," řekl Roman Fůra, ředitel pro rozvoj a strategii ve společnosti Air Telecom.

Sady za 999 Kč po omezenou dobu

Sady jsou v rámci promoakce k dispozici omezenou dobu na pěti největších pobočkách sítě Electro World, a to v Praze-Čestlicích a na Zličíně, v Ostravě (Avion), v Plzni (Olympia) a v Pardubicích.

Cena sady je 999 Kč vč. DPH, obsahuje USB modem a internet na dva měsíce zdarma s objemem volných dat ve výši 100 GB. Denně tak zákazník může vyčerpat až 1,6 GB dat.

Jde o předplacený mobilní internet, zákazník se tedy neuvazuje žádnou smlouvou, žádným paušálem, naopak si může po vyčerpání volných dat dobít kredit v libovolné výši.

Další články k tématům - 3G - Electro World - internet - modem - netbooku - notebook - zdarma - Roman Fůra

Článek U:fon ze dne 30. října 2013 - středa

Další články od U:fon