logo Air Telecom

Bezdrátová pevná telefonní linka

Bezdrátová pevná telefonní linka od U:fona nevyžaduje telefonní přípojku. Dá se libovolně přemisťovat a lze s ní díky CDMA síti telefonovat a posílat SMS i v těch místech, kde mobilní telefon běžného operátora signál již postrádá.

Bezdrátová pevná linka poskytuje výhody moderního volání za nižší peníze, než které uživatel běžně zaplatí za účet za mobil.

Telefon i na místech bez signálu

Zavedení pevné linky je dnes velmi jednoduché a jde to i bez stavebních úprav - v novostavbách, na chalupě a dalších objektech, kam dráty telefonních linek a rozvodů zatím nevedou.

Pevné linky nejsou přežitek

Celkový počet pevných telefonních linek u nás i ve světě v souladu s rozmachem mobilních telefonů od konce devadesátých let klesá, své důležité místo však stále mají v mnoha domácnostech i firmách.

Výhod bezdrátových pevných linek je několik - při zavádění pevné linky není nutné řešit kabeláž, vrtání do zdí a další práce, bez nichž se neobešla instalace klasické pevné linky. Přístroj, který je na první pohled stejný jako klasický telefon, je vybaven malou anténou a funguje zcela bezdrátově v rámci U:fonovy CDMA sítě.

Další předností pevné linky je výhodná cena volání na ostatní pevné linky a do zahraničí. Na pevnou linku nedají dopustit ani mnozí senioři, kterým moderní mobilní telefony, jejich malé rozměry a "složité" funkce nevyhovují.

Kdy se bezdrátová pevná telefonní linka vyplatí:

ŠTÍTKY - anténa - CDMA - operátor - SMS - telefon

Článek Air Telecom ze dne 28. dubna 2014 - pondělí

Další články od Air Telecom

Acronis Backup 12.5