logo Air Telecom

Mobilní internet 4 GB s 50% slevou jen za 114 Kč

U:fon rozšiřuje nabídku mobilního internetu o nový tarif Mobilní internet 4 GB a nabízí tak nejlevnější tarif mobilního internetu s objemem dat 4 GB na trhu. V rámci akce Léto s U:fonem navíc ještě s 50% slevou na prvních 6 nebo 12 měsíců.

Air Telecom zareagoval na požadavky zákazníků a mezi své dosavadní tarify mobilního internetu (1 GB, 8 GB a neomezený datový tarif) zařadil Mobilní internet 4 GB. Standardní cena nového tarifu je 229 Kč za měsíc. Cenově je tento tarif nejvýhodnější na trhu.

Mobilní internet 4 GB se slevou lze zakoupit v partnerských prodejnách, v e-shopu operátora, zákaznické lince nebo osobně na značkové prodejně Air Telecom v Praze na Florenci, kde zákazníci obdrží 50% slevu na prvních 12 měsíců.

Prvních 6 měsíců Mobilního internetu 4 GB za 114 Kč

V rámci letní akce Léto s U:fonem operátor poskytuje při závazku na 24 měsíců 50% slevu na prvních šest měsíců užívání služby. Zákazníci tedy budou platit prvního půl roku 114 Kč měsíčně a ušetří tak za toto období téměř 690 Kč.

Široké pokrytí signálem i mimo velká města

Mobilní internet od U:fona má díky využití CDMA technologie široké pokrytí signálem po celé ČR. Mohou jej využít všichni ti, kteří bydlí mimo velká města nebo jezdí na chalupy či chaty, kde zpravidla není kvalitní dosah signálu jiných operátorů. Rovněž je internet určen uživatelům, kteří potřebují být on-line například na pracovních cestách nebo na místech, kde není dostupné internetové připojení.

V neposlední řadě může najít uplatnění u zákazníků, kteří využívají přechodné bydliště a nechtějí si zřizovat pevné internetové připojení.

Modemy

Zákazníci si mohou zvolit malý přenosný USB modem Celot K300 za 490 Kč nebo Celot K-300 v kombinaci s WiFi routerem TP-Link WR842ND pro vytvoření domácí sítě za 1290 Kč.

ŠTÍTKY - CDMA - internet - operátor - router - tarif - WiFi

Článek Air Telecom ze dne 22. srpna 2014 - pátek

Další články od Air Telecom

tesena fest 2018