logo Air Telecom

Neomezený mobilní internet ve vánoční akci se slevou na 12 měsíců

Datově neomezený mobilní internet Air Telecomu do notebooku je běžně za měsíční paušál 689 Kč, v rámci vánoční nabídky pak jen za 499 Kč po dobu 12 měsíců při objednávce přes e-shop.

Neomezený mobilní internet najdou zákazníci v nabídce Air Telecom vedle ostatních datových tarifů s 1 GB, 4 GB a 8 GB limitem přenosu dat. Také tyto tarify jsou na trhu cenově nejvýhodnější (již od 114 Kč měsíčně). Nespornou výhodou, kterou síť U:fon s technologií CDMA pro uživatele hlasových i datových služeb nabízí, je široké pokrytí 3G internetem i mimo velká města ČR.

Rychlost přenosu dat dosahuje až 3,1 Mb/s. Tuto nabídku mohou zákazníci získat na e-shopu operátora, dále pak na zákaznické lince a na značkové prodejně v Praze na Florenci.

USB modem + hotspot v jednom

Bez ohledu na zvolený tarif dodává operátor zákazníkům USB modemy Celot. Cena modemu začíná na 1 Kč. Díky balíčku CDMA USB modemu a WiFi routeru TP-LINK pak lze bez jakékoliv instalace zřídit bezdrátový hotspot doma, v kanceláři nebo hotelu.

Stačí připojit CDMA USB modem U:fon do nabízeného routeru, který má připravený firmware na míru. K takto vytvořené bezdrátové síti pak lze bez problémů připojit notebooky, ultrabooky, chytré mobilní telefony, nebo tablety.

Pro maximalizaci signálu lze navíc k modemu Celot připojit externí anténu.

Další články k tématům - CDMA - hotspot - modem - notebook - operátor - router - tarif - WiFi

Článek Air Telecom ze dne 18. prosince 2014 - čtvrtek

Další články od Air Telecom