logo U:fon

U:fon zavádí nový bezdrátový telefon Olive pro pevnou linku

U:fon zavádí nový přístroj Olive pro pevnou linku - zájem o služby stále roste! Domácí linky od U:fona nabízejí volání v síti zdarma, nejvýhodnější volání z pevné na mobil na trhu i unikátní bezdrátovou technologii.

Operátor U:fon zavádí na trh novou pevnou linku - bezdrátový přístroj Olive, který disponuje novými funkcemi a nahrazuje starší přístroje. Počet prodejů pevných tarifů od U:fona totiž v roce 2013 vzrostl o desítky procent, ačkoli celkový počet pevných linek v ČR trvale klesá. Oproti volání z mobilních telefonů a konkurenci jsou domácí linky U:fona velmi výhodné - především díky nízké ceně za volání (1,50 Kč). Tarify začínají na 179 Kč.

Nový přístroj Olive V-FC9300 může uložit až 500 telefonních kontaktů, má větší kapacitu baterie a výkonnější displej. Nabízí také možnost posílat SMS zprávy, poštět hlasitý odposlech či využívat funkci rychlé volby. Má v sobě také zabudovaný záznamník, uživatelů mohou využít také nové aplikace - budík, kalendář či stopky.

Další výhoda, kterou pevná linka U:fona zákazníkům nabízí, spočívá v samotném telefonním přístroji Olive a použité CDMA technologii. Telefon nevyužívá klasickou pevnou přípojku, ale funguje bezdrátově v U:fonově síti. Díky tomu lze zřídit pevnou linku i v místech, kde není telefonní přípojka zavedena, například na chalupě.

Volání za 1,50 Kč

Ačkoli celkový počet pevných linek v České republice od konce devadesátých let trvale klesá, v mnoha aspektech je mobilní telefony nemohou plně nahradit. Své místo tak pevné linky stále mají v domácnostech i ve firmách. Díky zajímavým nabídkám tarifů operátora U:fon je navíc možné za volání ušetřit nemalé částky.

U:fon především nabízí nízkou cenu volání z pevné linky - na pevné linky, do mobilních sítí i do 30 zahraničních destinací (vybrané země EU, USA, Kanada, Rusko) za pouhých 1,50 Kč za minutu. To je méně, než volání z mobilu na mobil u většiny paušálních mobilních tarifů.

U tarifů nechybí ani porce volných minut a SMS.

Další články k tématům - baterie - CDMA - operátor - SMS - tarif - telefon

Článek U:fon ze dne 30. září 2013 - pondělí

Další články od U:fon