logo U:fon

Příval nových objednávek neomezeného volání dnes dočasně zahltil e-shop Air Telecom

Mobilní operátor Air Telecom uvádí tarif Air Unlimited pro neomezené volání již za 640 Kč s DPH měsíčně. Prodej tarifu byl zahájen od dnešní půlnoci na infolince a e-shopu, který dočasně kolaboval pod velkým náporem zájemců o neomezené volání. Nyní je již e-shop plně v provozu.

Mobilní operátor Air Telecom již v dnešních prvních hodinách po vstupu do hostující sítě GSM jednoho z tuzemských mobilních operátorů získal stovky nových objednávek na nový neomezený hlasový tarif Air Unlimited, který se ve standardní variantě se smluvním závazkem na dobu 24 měsíců prodává za 640 Kč s DPH měsíčně.

U varianty bez smluvního závazku je to pak za 749 Kč s DPH měsíčně.

"Tarif Air Unlimited je tak levný, protože dáváme svým zákazníkům na výběr, zda chtějí platit za neomezené SMS", komentuje Roman Fůra, Business Development Director společnosti Air Telecom. "Naší filozofií je, že zákazníci, kteří chtějí neomezené volání, SMS zprávy z různých důvodů takřka nevyužijí. Proto jsme neomezený tarif pro tuto skupinu klientů udělali rovnou levnější. Naopak jsme vsadili na fenomén dnešní doby - internet v mobilu, proto má náš tarif již v základu 1 GB dat."

SMS jsou možné také neomezeně

Naopak zákazníkům, kteří neomezené SMS zprávy budou přesto využívat, je připraven speciální balíček neomezených SMS zpráv. Za ten si připlatí 40 Kč včetně DPH měsíčně, celková cena neomezeného tarifu s 24měsíčním závazkem vyjde na pouhých 680 Kč včetně DPH.

Zákazníci Air Telecomu jsou i členy výhodného U:fon klubu

V U:fonově klubu mají zákazníci řadu benefitů v podobě řady výhodných hlasových i datových služeb, nejen v GSM síti, v mnoha případech za nejvýhodnějších podmínek na trhu. Klub U:fon bude do budoucna nabízet i věrnostní program a další zvýhodnění. Ke vstupu do U:fon klubu se nevážou žádné další podmínky, členům z něj nevyplývají ani další povinnosti.

Všechny uvedené GSM tarify jsou k dispozici bez rozdílu pro naše stávající zákazníky, ale i ty nové, kteří se automaticky členem U:fon klubu stanou.

Dostupnost nových GSM tarifů

Nové tarify jsou dostupné novým i stávajícím zákazníkům Air Telecomu v rámci U:fon klubu na e-shopu, nebo na prodejní lince na čísle 800-666-777.

V prodejnách se značkou Air Telecom či U:fon si je zákazníci budou moci pořídit v průběhu května 2013.

Tarify pro firmy a SME

Air Telecom v brzké době přijde i se speciálními "Air" tarify pro společnosti a živnostníky.

Další články k tématům - 800666777 - GSM - operátor - SME - SMS - tarif - telefonie - Roman Fůra

Článek U:fon ze dne 18. dubna 2013 - čtvrtek

Další články od U:fon