logo U:fon

U:fon internet doma i na cestách v jednom balíčku

U:fon zahajuje prodej WiFi routeru s upraveným firmwarem. Řešení umožní do routeru zapojit jakýkoli USB modem U:fon a snadno tak vytvořit domácí bezdrátový hotspot doma, v kanceláři nebo na hotelovém pokoji.

Elegantní řešení využijí zejména lidé, kteří jsou zvyklí používat CDMA USB modem od U:fona k připojení svého notebooku. Po příchodu domů pak stačí stejný USB modem zasunout do portu na zadní straně routeru a v několika okamžicích si tak vytvořit domácí sdílenou WiFi síť. K té lze snadno připojit notebooky, ultrabooky, chytré mobilní telefony nebo tablety.

Stejně tak je nabídka určena lidem na cestách, kteří si mohou zřídit vlastní hotspot například v hotelovém pokoji nebo konferenční místnosti na obchodním jednání. Díky upravenému firmware není třeba instalace či složitá konfigurace routeru. Zařízení je již předpřipraveno a celý proces připojení probíhá automaticky.

WiFi router dodává výrobce TP-LINK (konkrétně se jedná o model WR842ND), v balíčku je nabízen s USB modemem Celot K-300. Zajištěna je také kompatibilita se všemi typy USB CDMA modemů U:fon.

Router TP-LINK mohou zákazníci pořídit samostatně za 890 Kč, případně v balíčku s USB modemem Celot též od 890 Kč.

Technické parametry WiFi routeru TP-LINK WR842ND:

Další články k tématům - CDMA - internet - LAN - modem - notebook - router - tablet - WAN - WiFi - WLAN

Článek U:fon ze dne 12. dubna 2013 - pátek

Další články od U:fon