logo U:fon

U:fon nabízí internet přes mobil za 200 Kč a představuje nový telefon

Uživatelé U:fonovy mobilní telefonie, noví i stávající, mohou připojit do sítě internet i prostřednictvím svého mobilního telefonu. Objednávka služby je snadná a rychlá díky aktivaci datového balíčku U:fonův internet. Další zajímavou novinkou je představení nového mobilního terminálu AiJi AM110, kterým U:fon rozšiřuje portfolio mobilních telefonů.

"Pokud již nyní využívá zákazník výhod U:fonova mobilního telefonu, jako je např. volání v síti zdarma, a hledá příležitostné připojení k internetu kdekoli a kdykoli, třeba pro surfování či vyřízení e-mailů, je pro něj tato služba ideálním doplňkem hlasového tarifu," představuje výhody internetu v mobilu Lukáš Antoš, marketingový ředitel U:fona, a dodává : "Cena 200 Kč vč. DPH za neomezený objem přenesených dat přes mobilní telefon do počítače je opravdu bezkonkurenční nabídka."

Nově nabízený balíček U:fonova internetu v mobilu je srovnatelný s již nabízenou službou U:fonův internet, jedná se ale o službu plně mobilní bez nutnosti nosit sebou datový modem. Vzhledem k tomu, že se jedná o doplňkovou službu k mobilnímu hlasovému tarifu, je balíček navíc zvýhodněn o 37 Kč za měsíc oproti samostatné službě U:fonův internet. Balíček nabízí přístup do sítě internet v průměru o rychlosti 40-60 kbit/s při stahování i odesílání dat. Vzhledem k rychlosti datových přenosů a nízké ceně balíčku je tato služba vhodná jako druhé připojení pro jednoduché surfování na internetu či posílání e-mailů. Služba není zcela vhodná pro multimediální aplikace či stahování většího objemu dat.

Aby mohl zákazník využívat této nabídky, je třeba pořídit si či již vlastnit jakýkoli mobilní telefon s jedním ze čtyř U:fonových nonstop tarifů (tj. Za Nula, Za 100, Za 300, Za 600 Rodina) a k němu si nechat aktivovat balíček U:fonův internet. Dále je nutné zakoupit datový USB kabel se samoinstalačním CD za 220 Kč. Zprovoznění služby je tak snadné i pro méně pokročilé uživatele.

AiJi AM110 Další druhou novinkou u U:fona je mobilní telefon AiJi AM110. "Nový terminál je k dispozici ve dvou barvách (černomodrá a perleťově modrá), nabízí designovou alternativu ke stávajícímu mobilnímu telefonu a osloví tak další zákazníky, např. ženy. Je zároveň lehčí a nabízí jinou ergonomii ovládání telefonu především díky klasickému designu kláves," uzavírá Lukáš Antoš.

Telefon je samozřejmě možné kombinovat v rámci tarifu Za 600 Rodina i s mobilem Ubiquam U400 a jeho cena je shodná se stávajícím modelem. Společně s možností aktivace balíčku U:fonova internetu tak U:fonovy mobilní telefony umožňují komunikovat jak hlasem, tak i datově.

SMS, paměť telefonu

Telefon zaznamenává datum i čas hovorů včetně těch zmeškaných. Kapacita SMS je 100 pro doručené a 50 pro odeslané. Při kapacitě 600 položek v adresáři se vždy najde místo pro nový kontakt. Telefon automaticky přiřazuje jméno z telefonního seznamu k příchozí zprávě SMS a podává zprávu o doručení odchozích SMS tak, jak jsou zákazníci zvyklí u GSM telefonů.

Parametry :

Cena zařízení

AIJI AM-110 Smlouva na 24 měsíců Smlouva na dobu neurčitou
za NULA - 2.500,- + 500 Kč za aktivační poplatek
za 100 1.000,- Kč 2.000,- Kč
za 300 500,- Kč 2.000,- Kč
za 600 / rodina, 3 přístroje 2.000,- Kč 6.000,- Kč
Další články k tématům - U:fon - mobilni internet - AiJi AM110 - telefon

Článek U:fon ze dne 24. září 2008 - středa

Další články od U:fon