logo U:fon

U:fonova mobilní kancelář

U:fon rozšiřuje svou nabídku hlasových a datových služeb o dva nové tarify - U:fonův telefon s internetem a U:fonův telefon s Fofr internetem. Za cenu pronájmu pevné linky O2 Standard tak mají rodiny i menší firmy pohodlný bezdrátový přístup k internetu a volání přes pevnou linku.

U:fonův telefon s internetem je pevná linka s voláním v síti zdarma a neomezeným připojením k internetu o rychlosti 256 kbit/s, vše za měsíční paušál 400 Kč včetně DPH. Tarif s Fofr internetem pro náročnější uživatele nabízí rychlostně neomezený přístup k internetu s obvyklou rychlostí stahování dat 300-700 kb/s za měsíční paušál 600 Kč včetně DPH.

K novým tarifům U:fon představuje dvě nová zařízení: WiFi router AnyDATA AWR- 501L a bezdrátový telefon SIEMENS DECT Gigaset AL140, umožňující bezdrátovou komunikaci po celé domácnosti. Telefon tak výrazně zvyšuje uživatelský komfort při používání pevné linky.

"Věřím, že nabídka osloví nejen domácnosti, ale i živnostníky. Za cenu pronájmu pevné linky dostanou zákazníci od U:fona neomezený přístup k internetu a volání v síti U:fon zdarma. Pevné linky pro domácnosti tak dostávají nový význam, jelikož s nimi zákazníci mohou komunikovat opravdu neomezeně," říká Lukáš Antoš, marketingový ředitel U:fona, a dodává : "Důvodem, proč stále více domácností ruší pevné linky a mnoho z nich dosud nemá přístup k internetu, je fakt, že musí platit vysoký paušál za pronájem pevné linky bez jakékoliv hodnoty v rámci paušálu, platí vlastně za možnost pevnou linku používat. Ve spojení s novou bezdrátovou technologií U:fon přináší vysoký uživatelský komfort za velice rozumnou cenu, což je především v dnešních dnech důležité."

U:fonův telefon s internetem

Oblíbený U:fonův tarif kombinující pevnou linku s přístupem na internet dnešním dnem zrychluje z rychlostí podobných dial-up/GPRS připojení (cca 56kb/s) na 256 kbit/s. Rychlost internetu je plně dostačující pro prohlížení stránek a posílání a přijímání e-mailů. Za 400 Kč měsíčně tak zákazník dostává bezkonkurenční nabídku kompletní komunikace pro domácnost. Rodiče již nemusí řešit, zda si mohou dovolit pořídit své ratolesti připojení k internetu či zda mohou hovořit se svými blízkými.

U:fonův telefon s Fofr internetem

Tarif nabízí všechny výhody U:fonova telefonu s internetem. Připojení k internetu je navíc rychlostně neomezené s obvyklou rychlostí stahování dat 300-700Kb/s. Zákazníci s ideálními podmínkami mohou dosahovat rychlostí přes 1Mb/s. Fofr internet je dle nezávislých statistik na rychlost.cz nejrychlejším mobilním internetem v ČR.

Další články k tématům - domácnosti - internet - linky - pevné - přístup - telefon - U:fon - Lukáš Antoš

Článek U:fon ze dne 27. ledna 2009 - úterý

Další články od U:fon