logo U:fon

Manažerské PTT vysílačky ZTE G-420 s širokými možnostmi využití

PTT vysílačky ZTE G-420 - v odolném outdoorovém provedení o rozměrech mobilního telefonu stále nabízejí široké využití v nejrůznějších oblastech. Jsou vhodné pro dispečery i klasické telefonní hovory, umožňují posílání SMS a připojení k mobilnímu vysokorychlostnímu internetu..

Vysílačky ZTE G-420 jsou vhodné pro dispečinky taxislužeb a autodopravy, pro koordinaci ve stavebnictví, obsluhu skladů, supermarketů, organizátory a pracovníky technické podpory kongresů, sportovních či kulturních událostí až po filmové štáby nebo bezpečnostní agentury.

Moderní vysílačky PTT (push to talk) v odolném outdoorovém provedení o rozměrech mobilního telefonu provozuje v rámci mobilní sítě v ČR jediný mobilní operátor Air Telecom (U:fon). Vynikají akčním radiem po celé České republice, nejen na krátkou vzdálenost, a širokým polem využití - od volnočasových aktivit, přes organizační i technickou podporu pořadatelských akcí, kongresů až po firemní využití.

Klasické mobilní hovory, SMS nebo stahování dat

Vysílačky typu ZTE G-420, které Air Telecom využívá, umožňují kromě hlasového spojení v podobě osobní nebo skupinové komunikace, také klasické telefonní hovory, posílání SMS nebo vysokorychlostní připojení k internetu. Jedná se tedy o moderní manažerské přístroje, které ve své podstatě dokáží zastoupit mobilní telefon.

Vestavěná GPS i komunikace mimo CDMA síť

Vysílačky jsou opatřeny také nouzovým nezávislým tlačítkem pro krizové případy (to ocení například řidiči kamionů, pracovníci ochranky, turisté na horách apod.), dvojitým mikrofonem, reproduktorem, rozměrným displejem, MP3 přehrávačem a podporuje paměťové karty.

Výhodou je vestavěný GPS modul a funkce DMO, která umožňuje přímou komunikaci mezi vysílačkami i v místě, kde není dostupný signál CDMA sítě.

Příslušenství

V příslušenství jsou 2 baterie o kapacitě 3800 mAh s dlouho trvající výdrží, stolní nabíječka, datový USB kabel a sluchátka. Na cesty je možnost dokoupení auto-nabíječky a hands-free.

Výhody vysílaček ZTE G-420:

Článek U:fon ze dne 29. ledna 2014 - středa

Další články od U:fon

Acronis Backup 12.5