logo UNIS COMPUTERS, a.s.

UNIS COMPUTERS, a.s.

UNIS COMPUTERS je renomovaná IT společnost s více než 20 lety zkušeností, širokou nabídkou služeb a týmem čítajícím přes 70 špičkových profesionálů. UNIS COMPUTERS patří k předním IT společnostem v České republice. Naše působnost začíná u návrhů a realizací ICT infrastruktury, přes vytváření nejmodernějších IT celků jako datových center, až po zajištění bezpečnosti dat.

Silnou stránkou UNIS COMPUTERS je široké spektrum servisních služeb, dlouhodobá péče o zákazníka a nadstandardní poprodejní péče. Našimi zákazníky jsou střední a velké podniky působící v nejrůznějších oborech, také univerzity, nemocnice a další instituce veřejného sektoru. Všem jsme silným, dlouhodobým a spolehlivým partnerem, který se postará o vysoce funkční IT řešení.

Jako partner významných dodavatelů HW i SW Vám vždy poskytneme ty nejmodernější technologie a zařízení s maximální technickou podporou. K našim stěžejním službám se řadí řešení ICT infrastruktury, návrhy, dodávky a instalace serverů, datových úložišť, aktivních síťových prvků či síťových operačních systémů včetně servisních služeb.

Významnou součástí činnosti UNIS COMPUTERS je také vývoj a implementace vlastního informačního systému PRYTANIS a manažerského systému KYBOS.

Aktuální články od UNIS COMPUTERS, a.s.

Nabídka zaměstnání UNIS COMPUTERS, a.s.
M-Files - Document Management System