share itpoint.cz

Veeam Backup for Microsoft Office 365 v akci do konce roku 2016

Novinka Veeam Backup for Microsoft Office 365 mírní riziko ztráty přístupu k e-mailovým datům a zajišťuje dostupnost pro uživatele - zálohování Office 365, obnova e-mailů a eDiscovery pro archivovanou elektronickou poštu.

Doporučený tématický odkaz:

Microsoft Office 365 umožňuje fungování Always-On Enterprise kdekoli a kdykoli bez nutnosti provozovat vlastní e-mailovou infrastrukturu. Neřeší však nutnost místního zálohování e-mailových dat. Veeam Backup for Microsoft Office 365 mírní riziko ztráty přístupu k e-mailovým datům a zajišťuje dostupnost pro uživatele.

Speciální časově omezená nabídka:

Speciální časově omezená nabídka pro stávající zákazníky Veeam vyprší 31. 12. 2016

  • Řešení Veeam Backup for Microsoft Office 365 je k dispozici v podobě zdarma dostupného ročního předplatného pro neomezený počet uživatelů zákazníkům využívajícím Veeam Availability Suite, Veeam Backup & Replication nebo Veeam Backup Essentials.
  • Veeam Backup for Microsoft Office 365 bude k dispozici také za zaváděcí cenu 2 eur za uživatele měsíčně, a to pro zákazníky, kteří budou chtít tuto novinku využívat jako samostatný produkt bez spojení s jinými řešeními značky Veeam.
  • Zákazníci s variantou Enterprise Plus uvedených produktů získají předplatné v délce trvání 2 let, opět zdarma a pro neomezený počet uživatelů.

Veeam Backup for Microsoft Office 365 zmírňuje rizika znemožnění přístupu k elektronické poště a zajišťuje dostupnost emailů uživatelům i celé organizaci.

Zákazníci díky tomuto produktu mohou:

  • efektivně prohledávat poštovní archivy s možností využívat pokročilé vyhledávání i funkce pro flexibilní obnovu a export
  • bezpečně zálohovat elektronickou poštu ve službě Office 365 do svého vlastního prostředí
  • rychle obnovovat individuální položky poštovní schránky s nejlepší možnou granularitou

Zákazníkům využívajícím hybridní prostředí umožňuje nový produkt díky integraci s Veeam Backup & Replication jak snadnou migraci poštovních schránek mezi službou Office 365 a tradičním způsobem licencovaným Exchange serverem, tak i zálohování a správu uživatelů elektronické pošty v prostředí hybridního cloudu.

Článek Veeam Software (Czech Republic) s.r.o. ze dne 30. listopadu 2016 - středa, čteno 648x

Všechna firemní zařízení Android pod kontrolou
Další články Veeam Software (Czech Republic) s.r.o.

Akreditační partnerský program Veeam zje...

Integrace Veeam technologií s platformou...

Nová řešení podpory dostupnosti různorod...

Veeam se zapojuje do programu HPE Comple...

Veeam Backup for Microsoft Office 365 v ...