share itpoint.cz

Akreditační partnerský program Veeam zjednodušuje zákaznické implementace

Veeam Accredited Service Partner (VASP) doporučuje vybrané partnery, distributory, systémové integrátory i individuální IT konzultanty, kteří disponují technickými dovednostmi pro poskytování profesionálních služeb instalací produktů z portfolia značky Veeam.

Nasazování nových aplikací a služeb je stále náročnějším procesem a společnost Veeam v této souvislosti velmi dobře chápe rostoucí poptávku zákazníků i potenciálních klientů po osvědčených odbornících, kteří by byli opravdovými partnery pro jejich podnikání.

Členové programu VASP budou poskytovat vysoce kvalitní služby související s řešeními značky Veeam a organizacím pomohou s dosažením vyšší spolehlivosti při současném nabídnutí lepší přidané hodnoty a návratnosti IT investic (Return Of Investment, ROI).

V souladu s předchozím oznámením bude VASP součástí respektovaného partnerského programu Veeam ProPartner Program, který se v současnosti může pochlubit již více než 45000 členy.

Společnost Veeam bere nový program velmi vážně a zaměří se na vybudování dostatečně široké a kvalitní členské základny. Program VASP tak zajistí partnerům ochotným získat kvalifikované doporučení vysokou míru exkluzivity i příležitost odlišení od konkurence.

Nový program nabízí svým členům celou řadu výhod, mezi které patří:

  • Společné používání značek a marketing - členové programu VASP budou mít k dispozici dokumentaci pro tvorbu odpovědí na poptávková řízení a loga i bannery pro propagaci a online marketing.
  • Demonstrační a vzdělávací materiály - bez ohledu na úroveň svého partnerství před vstoupením do programu VASP si mohou partneři pro demonstraci možností řešení dostupnosti v rámci předvádění produktů nebo školení pořídit certifikované licence neurčené k dalšímu prodeji (Not For Resale, NFR).
  • Dokonalejší technické služby - přístup k informacím o osvědčených postupech a k dokumentaci v rámci zdrojů Veeam Service Catalog a Technical Library i k vyhrazeným zkušeným poradcům pro oblast předprodejních aktivit.
  • Větší viditelnost na trhu - Veeam bude veřejně proklamovat a podporovat VASP partnery jako nositele špičkových technických dovedností, kteří v souvislosti s řešeními dostupnosti poskytují kvalitní profesionální služby. Současně Veeam umožňuje koncovým klientům vyhledávat tyto partnery na svých webových stránkách.

Požadavky na technické dovednosti i znalosti jsou v případě programu VASP opravdu vysoké a partneři je musí naplnit tak, aby prokázali svoji schopnost vyhovět přísným a závazným standardům společnosti Veeam.

Pro každé ze čtyř typů VASP členství jsou definována specifická kritéria, mezi které patří certifikace Veeam Certified Engineer (VMCE) a Veeam Certified Architect, prokazatelné poskytování odpovídajících služeb na více platformách nebo třeba interní zaměstnanci vyhrazení právě na poskytování profesionálních služeb.

Článek Veeam Software (Czech Republic) s.r.o. ze dne 17. března 2017 - pátek, čteno 489x

Ušetřete peníze větším využitím proxy serverů
Další články Veeam Software (Czech Republic) s.r.o.

Akreditační partnerský program Veeam zje...

Integrace Veeam technologií s platformou...

Nová řešení podpory dostupnosti různorod...

Veeam se zapojuje do programu HPE Comple...

Veeam Backup for Microsoft Office 365 v ...