logo Vema,a.s.

Vema,a.s.

Vema a.s. je softwarová společnost založená v roce 1990. Patří mezi přední dodavatele personálních informačních systémů pro všechny typy a velikosti organizací v České a Slovenské republice. Je také jedním z největších poskytovatelů ERP řešení v cloudu. Její software využívá téměř 7000 organizací. Mezi významné zákazníky patří ČSOB Bratislava, United Bakeries, Generální finanční ředitelství České republiky, Fakultní nemocnice Motol či Trnavský samosprávný kraj.

Informační systém Vema nabízí ucelené řešení na podporu procesů řízení lidských zdrojů, ekonomiky a logistiky. Tři základní produkty HR systému uspokojí jak menší subjekty, které chtějí řešit jen mzdovou problematiku a základní personální evidenci, tak velké společnosti požadující komplexní řešení HR. Ekonomický systém Vema je vhodný zejména pro rozpočtové a příspěvkové organizace.

Vema poskytuje komplexní systém pro podporu řízení lidských zdrojů ve variantách pro menší, střední i velké společnosti ze státní i privátní sféry. Současně nabízí ucelený systém pro řízení ekonomiky a logistiky organizací, který je vhodný zejména pro rozpočtové a příspěvkové organizace.

Vema je součástí holdingu Solitea, který patří mezi největší subjekty na česko-slovenském ICT trhu. V Česku, Slovensku a Rakousku zaměstnává přes 500 zaměstnanců a má výnosy ve výši 700 milionů korun.

Aktuální články od Vema,a.s.

tesena fest 2018