logo Veracomp s.r.o.

Aplikační inteligence, mobilita a SDN na RoadShow s Extreme Networks

Společnosti Veracomp a Extreme Networks uspořádaly na českých univerzitách v Praze, Brně a Olomouci sérii workshopů pro své zákazníky. Hlavními tématy byly aplikační inteligence, mobilita a SDN.

V minulém týdnu uspořádali distributor Veracomp a výrobce Extreme Networks na významných českých univerzitách v Praze, Brně a Olomouci sérii workshopů pro své zákazníky. Akademická půda byla jako místo pořádání zvolena záměrně, neboť nosným tématem byla aplikační inteligence a celý program se tak točil kolem uživatelských zkušeností, managementu (sítě) a analytických nástrojů dostupných v rámci vysoce výkonné síťové infrastruktury.

Workshopy uvedl Michal Zlesák, regionální obchodní manažer Extreme Networks, shrnutím změn ve společnosti po akvizici Enterasys Networks a představením týmu distributora Veracomp.

Po úvodu pokračoval přednáškou o využití analýzy sítě pro obchodní účely a na živých datech prezentoval pro tyto účely vyvinutý produkt Purview, který přináší zákazníkům možnost detailně sledovat dění v jejich infrastruktuře. Přesné informace typu která zařízení spolu komunikovala, jaký uživatel je používal, jaká aplikace byla použita, kolik dat bylo přeneseno a další - to vše jsou nejen z hlediska kontroly investic nesmírně cenné údaje.

Dalšími tématy workshopů byla mobilita a SDN, kde klasickou prezentaci opět doplnil živou ukázkou Zdeněk Pala, presales konzultant u Extreme Networks.

Po celou dobu workshopu probíhala diskuse a "inteligencí" nabité dopoledne bylo uzavřeno losováním dárků a společně stráveným obědem.

Článek Veracomp s.r.o. ze dne 12. června 2014 - čtvrtek

Další články od Veracomp s.r.o.

Nabídka zaměstnání Veracomp s.r.o.
Acronis Backup 12.5