logo Veracomp s.r.o.

Bezpečnostní řešení FireEye v distribuci Veracompu

Veracomp uzavřel exkluzivní distribuční smlouvu se společností FireEye - vývojářem účelových zařízení pro dynamickou detekci hrozeb, která jsou založena na využívání izolovaných virtuálních strojů.

"Je pro nás velkou ctí, že takto velká a celosvětově úspěšná společnost si vybrala Veracomp pro vybudování partnerské sítě v České a Slovenské republice. Budeme hledat vhodné kanály pro tuto špičkovou technologii, potřebujeme partnery s agresivním přístupem, kteří hledají nové příležitosti. I proto jsme okamžitě posílili náš obchodní tým o Michaela Beldu, který bude mít tuto značku v našem portfoliu na starosti a bude tak zodpovědný za její rozvoj na trhu," říká k novince v portfoliu Veracompu Petr Janda, jednatel společnosti.

Organizace v dnešní době musí čelit hrozbám, které se neustále vyvíjí a přizpůsobují se existujícím obraným technikám založeným na signaturách. Je proto nutné přistupovat k detekci hrozeb úplně novým způsobem. Nestačí se jen zaměřit na již popsané a známé hrozby, je zapotřebí budovat bezpečnost takovým způsobem, který bude schopný detekovat nově vzniklé hrozby dříve, než se projeví.

Toto není možné řešit jako okrajovou záležitost, je nutné ji řešit za pomocí zařízení, která jsou vyvíjena právě pro tyto účely. A takový je přístup společnosti FireEye.

FireEye nedávno oznámila akvizici globálního lídra ve zpravodajství o hrozbách iSIGHT Partners, což představuje absolutní milník ve strategii kybernetické bezpečnosti. iSIGHT je lídrem v oblasti zpravodajství o hrozbách a mnoho velkých firem působících na poli bezpečnosti používá jejich informace.

FireEye tím získá zcela mimořádné postavení na trhu, v kombinaci s detekčními nástroji FireEye (pro síť či pro koncové body) budou mít z přidané hodnoty iSIGHT obrovský užitek především koncoví zákazníci.

O společnosti FireEye

FireEye se zabývá vývojem účelových zařízení pro dynamickou detekci hrozeb, která jsou založena na využívání izolovaných virtuálních strojů. Například na ochranu uživatelů při přístupu k internetovým zdrojům nebo filtraci e-mailů obsahujících škodlivý obsah. Dnešní vysoce sofistikované kybernetické útoky snadno překonají tradiční ochranu založenou na signaturách. Na tomto principu je například založena IPS ochrana nebo antivirus.

Produkty FireEye spouští potencionální hrozby ve virtuálním prostředí, kde sledují jejich chování. Je proto možné analyzovat chování hrozeb v průběhu celého životního cyklu, a to aniž by byla ohrožena korporátní bezpečnost. FireEye je světovou jedničkou v oblasti detekce neznámých hrozeb, která má přes 4000 zákazníků v 67 zemích.

Článek Veracomp s.r.o. ze dne 8. února 2016 - pondělí

Další články od Veracomp s.r.o.

Nabídka zaměstnání Veracomp s.r.o.
Acronis True Image 2019