logo Veracomp s.r.o.

IT produktem roku v kategorii bezpečnostní řešení je LOGmanager

LOGmanager je od začátku roku 2016 nabízen prostřednictvím distributora s přidanou hodnotou Veracomp. Díky tomu dostávají partneři kompletní předprodejní podporu, možnost zapůjčení dema nebo prezentaci u zákazníka.

LOGmanager - řešení pro správu a analýzu logů z bezpečnostních zařízení, operačních systémů, aplikačního software i aktivních síťových prvků, vyvíjí česká společnost Sirwisa, která také dodává svým partnerům hlubší technickou analýzu uživatelského prostředí.

Zákazníci LOGmanager oceňují především pro tyto vlastnosti - jednoduché ovládání i grafické rozhraní, dostatek výkonu, žádné omezující licence a ve srovnání s konkurencí i pro nízkou cenu. Není proto divu, že LOGmanager hlídá klíčové logy už v mnoha českých organizacích jako je např. Česká televize, VŠE nebo Státní pozemkový úřad.

Soutěž "IT produkt roku" vyhlašuje redakce Computerworldu s cílem vyzdvihnout výrobky s vlastnostmi, které je významně odlišují od konkurenčních produktů stejné kategorie.

LOGmanager nejprve uspěl v 1. kole soutěže a postoupil tak do finále, kde se stal absolutním vítězem kategorie bezpečnostní řešení. Čestný diplom si na slavnostním vyhlášení, které se konalo 10. 11. 2016 v Praze, převzali zástupci Sirwisy a Veracompu, obchodní ředitelé Pavel Pikhart a Lukáš Mirovský.

"LOGmanager jsme začali vyvíjet s cílem zpřístupnit SIEM technologii i menším organizacím. Jsme moc rádi, že jsme za naši práci odměněni nejen spokojenými zákazníky, ale i tímto prestižním oceněním," říká Pavel Pikhart, obchodní ředitel společnosti Sirwisa.

LOGmanager řeší:

Další články k tématům - analýza - bezpečnost - SIEM - úložiště - Windows - zákon - Pavel Pikhart - Lukáš Mirovský

Článek Veracomp s.r.o. ze dne 18. listopadu 2016 - pátek

Další články od Veracomp s.r.o.

Nabídka zaměstnání Veracomp s.r.o.
Začínáme s kolaborativními roboty