logo Veracomp s.r.o.

FlowMon - kompletní řešení pro monitorování sítě

FlowMon řešení nově monitoruje i výkon aplikace. Pokud jsou vaše aplikace opravdu kritické - podnikové systémy a on-line aplikace pro zákazníky, je právě plugin FlowMon APM to správné řešení, které je nyní až do konce roku 2014 k dispozici s 15% slevou a otestováním ZDARMA!

Plugin FlowMon APM rozšiřuje řešení o zcela novou funkcionalitu a to Application Performance Monitoring. Dozvíte se tak o problémech v aplikaci nebo jejích částech dříve, než Vás s nimi konfrontují uživatelé. Neváhejte této nabídky využít, neboť do konce roku 2014 si můžete FlowMon APM pořídit se slevou 15%.

Získáte tak detailní informace o tom:

Rádi poskytneme tento plugin pro otestování na vaší FlowMon sondě zdarma!

Nové řešení FlowMon ve verzi 7.0

FlowMon verze 7.0 patří Network Performance Monitoring - NPM, které slouží pro kontinuální monitorování výkonových parametrů sítě - zpoždění sítě/serveru, jitter a tedy snadnější identifikaci problémů s výkonností datové sítě jako takové.

Řešení FlowMon bylo rovněž rozšířeno o monitorování VoIP provozu s možností analyzovat detailní parametry jednotlivých hovorů či detekovat anomálie v rámci FlowMon ADS ve VoIP provozu, typické útoky na telefonní ústředny.

Řešení FlowMon je již dostupné v rámci aktualizací stávajícím uživatelům i k prodeji koncovým zákazníkům.

Článek Veracomp s.r.o. ze dne 24. října 2014 - pátek

Další články od Veracomp s.r.o.

Nabídka zaměstnání Veracomp s.r.o.
tesena fest 2018