logo Veracomp s.r.o.

Storage řešení Imation pro média a zábavní průmysl

Společnos Imation rozšiřuje produktové řady E (Nexsan E-Series) a bude tak pokračovat v dodávání Storage řešení s vysokou kapacitou a výkonem. Nové řešení Nexsan E-Series V přináší kromě jiného maximalizaci efektivity a enterprise-class funkce včetně Active Technology, AutoMAID a Cool Drive Technology.

Speciální konfigurace přinášejí novou hodnotu do médií a zábavního průmyslu, který čelí celé sféře měnících se potřeby uchovávání dat související např. s postprodukčními úpravami nebo potřebou vytvořit společné úložiště dat pro velké množství uživatelů najednou nebo pro celosvětové publikum.

Výhody řešení E-Series pro média a zábavní průmysl:

O společnosti Imation

Imation získala od roku 1999 na svojí stranu více než 11000 zákazníků po celém světě s více než 33000 instalovaných systémů. Její řešení jsou vhodné pro malé firmy i pro velké korporace. K dispozici jsou hybridní úložné systémy, automatizované řešení pro archivaci, systémy pro vysokou hustotu úložných systémů.

Ideální jsou pro kritické IT aplikace, jako je virtualizace, cloud, databáze. Velký důraz Nesan klade na to, aby všechna řešení byla energeticky úsporná.

Článek Veracomp s.r.o. ze dne 26. června 2014 - čtvrtek

Další články od Veracomp s.r.o.

Nabídka zaměstnání Veracomp s.r.o.
Chraňte svá data v cloudovém řešení na míru