logo Veracomp s.r.o.

Kompletní portfolio Red Hat v distribuci Veracomp

Veracomp uzavřel distribuční kontrakt se společností Red Hat pro Českou republiku a Slovensko. Tato spolupráce představuje i příležitost pro partnery Veracompu vytvářet nové obchodní příležitosti a rozšiřovat své produktové portfolio o open source technologie.

S dlouholetými zkušenostmi v oblasti poskytování pokročilých informačních technologií hodlá Veracomp přispět k rozvoji obchodních aktivit Red Hat se stávajícími i potencionálními zákazníky na lokálních trzích.

Přidáním kompletního portfolia Red Hat open source technologií, včetně cloudových, middlewarových, úložných, linuxových a virtualizačních, do svého portfolia Veracomp uspokojí širší spektrum zákazníků.

"Distribuční kontrakt se společností Red Hat představuje pro Veracomp další důležitý milník, který plně zapadá do strategie doplňování naší nabídky tak, aby byla co nejvíce komplexní. Můžeme zaručit, že do rozvoje značky Red Hat hodláme nadále investovat, což partnerům zaručuje jistotu a budoucnost jejich podnikání," říká Petr Janda, jednatel společnosti Veracomp.

V současném ekonomickém prostředí se stále více soukromých i vládních organizací zaměřuje na konkurenceschopnější řešení založená na otevřeném softwaru, která jim díky komunitnímu přístupu pomohou dosáhnout jejich cílů.

Článek Veracomp s.r.o. ze dne 15. prosince 2015 - úterý

Další články od Veracomp s.r.o.

Nabídka zaměstnání Veracomp s.r.o.
Acronis True Image 2019