logo Veracomp s.r.o.

Řešení správy sítí AddNet od Novicomu v distribuci Veracomp

Veracomp uzavřel distribuční smlouvu se společností Novicom - výrobcem nástrojů pro správu, monitoring a zabezpečení sítí, a to i v rozsáhlých distribuovaných sítích.

Klíčovým produktem Novicomu je unikátní řešení AddNet, integrované DDI/NAC řešení, které přináší nový rozměr v oblasti efektivní správy a bezpečnosti rozsáhlých sítí. Unikátní integrace výkonného L2 monitoringu, správy IP adresního prostoru, vysoce spolehlivých základních síťových služeb (DHCP/DNS), řízení přístupu síťových zařízení (NAC - 802.1x/MAC autentizace a autorizace) a spolupráce s aktivními prvky, umožňuje radikálně zjednodušit procesy správy sítí a přitom významně povýšit jejich bezpečnost a provozní spolehlivost.

AddNet pokrývá následující oblasti:

Díky využití vlastních technologií dosahuje řešení Novicomu nadstandardní bezpečnosti a provozní spolehlivosti a to i v rozsáhlých distribuovaných sítích.

"Pozorujeme, že naše klíčové řešení AddNet, nemá na českém trhu, ale ani v zahraničí, přímou konkurenci - je to jediný integrovaný DDI/NAC nástroj pro správu rozsáhlých sítí. Rozhodli jsme se proto využít této výhody a dále rozšířit naši partnerskou síť. Místo oslovování jednotlivých partnerů, jsme však dali přednost dohodě se zkušeným hráčem na trhu distribuce s přidanou hodnotou - Veracompem. Věříme, že společně přesvědčíme o výhodnosti řešení Novicomu řadu zkušených partnerů Veracompu, především těch se zaměřením na sítě a IT bezpečnost. Jsme přesvědčeni, že DDI/NAC řešení AddNet může být velmi zajímavé komplementární řešení v portfoliu Veracompu. Očekáváme, že spojení našeho unikátního řešení, společně s vysokou kvalitou poskytovaných služeb Veracompu při péči o partnery, se v krátkém horizontu příznivě projeví v dalších nárůstech prodejů Novicomu," říká Jindřich Šavel, obchodní ředitel společnosti Novicom.

"Nově podepsaná spolupráce s Novicomem je unikátní především v tom, že doplňuje řešení postavené na našich dalších produktech, a sice INVEA-TECH a Fortinet. Společná integrace těchto tří výrobců v jedno bezkonkureční řešení přináší zákazníkům zvýšení pružnosti při řešení bezpečnostních incidentů v celé podnikové síti a beze zbytku naplňuje koncept aktivní bezpečnosti sítě," říká k novince v portfoliu Tomáš Barta, Brand Manager společnosti Veracomp, který je zodpovědný za obchodní rozvoj všech zmíněných značek na trhu.

O společnosti Novicom s.r.o.

Český softwarový výrobce, který zaujímá významné postavení v oblasti počítačových sítí, bezpečnosti a komunikací. Zaměřuje se na vývoj a provoz řešení pro monitorování a správu rozsáhlých sítí s důrazem na vysokou míru bezpečnosti a provozní spolehlivosti. Novicom se od konkurence odlišuje především využíváním originálních technologií a postupů, které mu dovolují realizovat vysoce sofistikovaná řešení s širším rozsahem funkcionality.

Článek Veracomp s.r.o. ze dne 8. září 2015 - úterý

Další články od Veracomp s.r.o.

Nabídka zaměstnání Veracomp s.r.o.
Acronis Backup 12.5