logo Veracomp s.r.o.

SkyVera mění jméno na Veracomp

Společnost SkyVera mění od září 2013 svůj obchodní název na Veracomp podle mateřské firmy, jež je největším VAD na polském trhu a jednou z největších distribučních společností ve střední a východní Evropě vůbec.

"To, že jsme se rozhodli změnit jméno a převzít značku Veracomp určitě nebyla náhlá záležitost. Naopak, museli jsme tvrdě pracovat, abychom si začlenění do skupiny zasloužili," komentuje významný milník v historii společnosti SkyVera generální ředitel Petr Janda. „Od počátku jsme se museli držet na svých vlastních nohách a ačkoliv se nám vždy dostalo podpory od mateřské firmy, obhájit svoji pozici na trhu rozhodně nebylo jednoduché,” dodává Janda.

Tímto krokem se SkyVera do skupiny Veracomp plně začleňuje a nyní má za cíl stát se v příštích letech jedničkou na českém trhu.

Veracomp očekává v příštích letech rychlejší růst

Společnost SkyVera / Veracomp působí na českém trhu téměř pět let. Za dobu působení se etablovala jako firma s individuálním přístupem jak ke klientům a partnerům, tak k vlastním zaměstnancům. To vystihuje i nový design, který se změnou jména přichází a je jednotný pro celou skupinu.

"Nové logo symbolizuje dlaně spojené do kruhu ukazující na střed - společný cíl. Také vystihuje spolupráci mezi distributorem a partnery," komentuje nový firemní vizuál ředitel Janda.

Stoprocentní začlenění do skupiny Veracomp je pro společnost hnacím motorem k dalšímu růstu. "Být nejlepší není přehnaná ambice, měla by se o to snažit každá společnost," uzavírá Janda.

Další články k tématům - Petr Janda

Článek Veracomp s.r.o. ze dne 3. září 2013 - úterý

Další články od Veracomp s.r.o.