logo Veracomp s.r.o.

Technologie Stormshield v distribuci Veracomp

Distributor s přidanou hodnotou na poli síťové bezpečnosti Veracomp podepsal exkluzivní distribuční smlouvu pro český a slovenský trh na produkty Stormshield, které přicházejí s novou generací ochrany sítě nazývanou Stormshield Network Security.

Stormshield je nová značka, která vznikla spojením společností NETASQ a Arkoon. Toto spojení zajistilo existenci nového silného evropského výrobce působícího v oblasti bezpečnosti IT.

Novou řadu produktů Stormshield Network Security doplňují řady:

Řešení Stormshield tak poskytují komplexní bezpečnost organizacím, které čelí aktuálním kybernetickým hrozbám.

"Systematičnost a odborné znalosti Veracompu byly velmi přesvědčivé od samého začátku. Pro distribuci našich řešení evropské kybernetické bezpečnosti bychom těžko našli lépe připravený tým," řekl Ákos Bódis, ředitel distribučního centra Stormshield ve střední a jižní Evropě.

"Spojením se Stormshield pokračujeme v doplňování portfolia produktů tak, abychom byli schopni nabídnout zákazníkům prostřednictvím našich partnerů komplexní portfolio. Zaujalo nás především řešení tzv. EndPoint Security, které jsme zatím ve svém portfoliu neměli pokryté tak, jak bychom se představovali. Za obrovskou výhodu považujeme přítomnost centrálního skladu v našem regionu, což partnerům umožní okamžitý nákup a rychlou výměnu zařízení," řekl Petr Janda, jednatel Veracompu.

Obě společnosti se dohodly na exkluzivním zastoupení pro český a slovenský trh.

O společnosti Stormshield

Společnost Stormshield, založená v roce 1998, se sídlem ve Francii, je dceřinou společností konsorcia Airbus Group a největším dodavatelem kyberbezpečnostných řešení v čistě evropském vlastnictví. Je přítomna v 40 státech regionu a soustřeďuje se výhradně na vývoj vysoce bezpečných IT řešení, která vlastní jedinečná osvědčení na vojenské úrovni a certifikáty od úřadů Evropské unie, NATO a EAL4+.

Se zařízeními Stormshield si vybíráte takové řešení pro síťovou bezpečnost, které si přednostně vybírají i armády, instituce a vládní organizace Evropské unie.

Článek Veracomp s.r.o. ze dne 4. srpna 2014 - pondělí

Další články od Veracomp s.r.o.

Nabídka zaměstnání Veracomp s.r.o.
Chraňte svá data v cloudovém řešení na míru